Ehliyetsiz sürücü arkasına "Hatalıyım sıkıyorsa ara" yazdığı motosikletiyle kaza yaptı

Bilecik'te 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücü, kullandığı motosikletle kaza yaptı. Hafif yaralanan ve ilk müdahalenin olay yerinde yapıldığı sürücünün kaza yaptığı motosikletin arkasındaki "Hatalıyım sıkıyorsa ara" yazısı dikkat çekti.

02.06.2020 12:50 | Son Güncelleme: 03.06.2020 09:22
Yorumlar (12)
DELİBEKİR: Tanıyorum o çocuğu ya tam haylaz serseridir ama iyi çocuktur kimseye zarar gelmez ondan kendine zarar verir kendi karşılar cezasını ailesinden almaz imkanını hatalıyım evet suçluyum diyor yazıda bana anlattı Bi ara ne alaka dedim bana dedi abi kimseye zararım yokken beni şikayet ediyor insanlar dedi ben kendime zarar veriyorum başkalarına değil dedi o yazı da beni temsil eder dedi zararım yokken yargısız infaz yapanlar için dedi ama beni bilen bilir dedi yani sizde yargısız infaz yapmayın arkadaşlar lütfen korumuyorum kimseyi bakın A2 ehliyet ister o motor 16 yaş alır o çocuk alabilir ama demekki alacak kadar güçlü bir miktar istiyor Du alamadı diye oldu bunlar aslında ehliyet sınavı düşük olsa biraz daha hiç bir şey olmaya bilirdi doğruya doğru
MURAT: senin dünyaya, yaşama bakış açını ve felsefeni sevsinler. ultracahillik.
DELİ ÇOCUK: biz Sen gibi hayata normal bakmıyoruz biz deyişik bakıyorz ve kim se kimsenin hayat bakışına karışamaz
0 0
SALAKO: Böyle aptal sokaklarda çok, bu tip araçlarla milletin başını belaya soktukları yetmiyormuş gibi bir de klavyeden sürekli aslı olmayan küfürlü haber ve yorum yapıyorlar. çok ciddi yaptırım olması lazım.
AYŞENAZ: VAW KOPO VAY...
BRUKSEL: yazinin yerine okuz resmi yapistirsaydin
0131: memleket bu iki ayakli mal lardan gecilmez oldu. . . .
LAN İSMAİL: Yazık Anasına babasına yazık . O gence bu yaşa gelinceye kadar onca emek ve para harcar. Çocuğun yaramazlığı yüzünden az daha ölümüne neden olacaktı.
GERİ VİTES MEMLEKETİM: evet senin gibilerin dünyaya gelmesi hata çok doğru bir yazı, , kendine hayrı olmayan dik kafalı saygısız diğer insanların başına bela olacak gençlik yetişmiş yazık yazık bunların nasıl anaları babaları var incelense balık baştan kokar sözü teyit edilmiş olur bu yani ana sarımsak baba soğan
YELKEN: Aramam sorman bir daha
XX: Hatalıyım derken kendi üretiminden bahsetmiş
WWWW: GEREK KALMADI
Haberler››3. Sayfa››Ehliyetsiz sürücü arkasına 'Hatalıyım sıkıyorsa ara' yazdığı motosikletiyle kaza yaptı - Haberler