El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde Kadıköy'de el ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ve arkadaşlıklarının burada başladığı ortaya çıktı.

12.09.2019 09:59 | Son Güncelleme: 12.09.2019 10:20

Oyuncu ikili Ozan Güven ve Yüsra Geyik, geçtiğimiz günlerde Kadıköy'deki bir ayakkabıcıya ele ele girerken görüntülendi. Aralarında 15 yaş olan çiftin rol aldıkları tiyatro oyununda tanıştıkları ortaya çıktı.

AYNI TİYATRO OYUNUNDA BİR ARAYA GELDİLER

Samimi şekilde görüntülenen çiftten Ozan Güven, hakkında çıkan aşk iddialarına herhangi bir açıklama yapmadan Yüsra Geyik ile rol aldığı tiyatro oyunundan ekiple çekilen bir fotoğrafı paylaştı. Ozan Güven, "Biz toplandık yeni sezona hazırlanıyoruz. Ekim ayında Baba Sahnede seyircimizle kavuşuyoruz. Yaşasın Sanat" notuyla bu fotoğrafı paylaştı.

El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in ayrı tiyatro oyununda olduğu ortaya çıktı

İKİ İŞİ BİRDEN YÜRÜTECEK

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliş'i oynayan Yüsra Geyik ise hem dizi hem de tiyatro oyunuyla sahnede yer alacak.

El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in ayrı tiyatro oyununda olduğu ortaya çıktı
El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in ayrı tiyatro oyununda olduğu ortaya çıktı
El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik’in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ortaya çıktı
Yorumlar (22)
12345: ünlü birisi yapınca aşk herşeyin üstünde, aradaki yaş farkına bakmıyoruz derler ama herhangi bir vatandaş yapsa ne sübyancılığı kalır ya gericiliği. zengin ya da ünlü olunca değer yargıların bile değişiyor
ADINIZI YAZIN: ozan güveni hiç sevmiyorum
ALİ SİVAS: ee parayı veren düdüğü çalar
Haberler››Magazin››El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ortaya çıktı - Magazin