28.04.2011 14:32

Elbistan Cezaevi Personeli Veda Yemeğinde Buluştu

Elbistan Cezaevi Personeli Veda Yemeğinde Buluştu

Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personeli, infaz koruma memurları Muharrem Albay'ın tayini ve Hasan Yeşil'in emekli olması nedeniyle veda yemeğinde buluştu.

Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personeli, infaz koruma memurları Muharrem Albay'ın tayini ve Hasan Yeşil 'in emekli olması nedeniyle veda yemeğinde buluştu.

Sword Hotel Düğün Salonu'nda verilen veda yemeğine; Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Oktay Yıldırım ve cezaevi personeli katıldı. Malatya 'ya tayini çıkan Muharrem Albay, annesinin vefat etmesi nedeniyle yemeğe katılamadı.

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Oktay Yıldırım, şunları söyledi:

"Hasan Yeşil ile birlikte Muharrem Albay arkadaşlarımızın veda yemeğini vermek maksadıyla toplanmış bulunuyoruz. Muharrem Albay'ın Malatya'ya tayini nedeniyle kendisini davet ettik. Fakat annesinin vefatı nedeniyle aramızda bulunamamaktadır. Kendisine ve ailesine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Hasan Yeşil arkadaşımız emeklilik dilekçesini bana getirdiğinde çok şaşırdım. Daha önceleri hiç böyle bir emeklilik hakkında ön görüşmemiz olmamıştı. Mesleğe başladığım ilk yıllarda bu özlem bizde de vardı. Fakat ulaşılması çok zor bir özlem olarak görüyorduk. Fakat yıllar geçti bizlerde emeklilik dönemine yaklaştık. Bu özlemi fazlasıyla hissetmeye başladım. Emeklilik öyle bir şey ki, emeklilik dilekçesini verene kadar bu süreç içerisinde birçok engebeli yaşam var. Bu engebeli yaşamda başlama noktasından varış noktasına kadar yol kazası yapmadan buraya kadar ulaşmak ve büyük bir performansla buraya kadar ulaşmak gerçekten çok önemlidir. Allah hepimize Hasan Yeşil gibi emekliliği nasip etsin. Kendisine, kurumumuza vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatında ailesiyle birlikte huzur, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir hayat diliyoruz. "

daha sonra Yıldırım, 1989'dan beri Elbistan E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda görev yapan Hasan Yeşil'e özverili çalışmasından dolayı plaket ve teşekkür belgesini takdim etti.

Hasan Yeşil de geceyi düzenleyen, katkısı olan tüm mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

- KAHRAMANMARAŞ
Kaynak: AA
Yerel