Elindeki sıvıyı asansör ve kapılara süren esrarengiz kadın yakalandı

Kayseri'de girdiği iki binada elindeki poşette bulunan sıvıyı asansörler, ziller ve merdiven ve kapı girişlerine süren kadın, polis ekiplerinin yoğun çalışması sonucu kısa sürede yakalandı. Yapılan ön incelemede sürülen maddenin sıvı yağ olduğu belirlendi.

09.04.2020 20:41 | Son Güncelleme: 09.04.2020 22:43
Yorumlar (118)
OSMAN: Hacı hoca peşinde büyü peşinde koşan kadınlar ın özelliklerine bakın. Tamamına yakını kuran ı arapça hali ile en az bir kaç kez hatim etmişlerdir. Türkçesini yani anlamını öğrenen ise yok gibidir. Sürekli duyma dinleme ve kendi aralarındaki dedikodu ile dini bilgileri oluşmuştur. Dini eğitimdeki en büyük eksiklik gerek MEB okullarında gerekse camilerde verilen Kuran eğitimlerinde Tükçeden çok arapça okuma ya ezber yöntemine çok daha fazla önem verilmesindendir. Oysa esas anlam olmalıdır.
ILKER: Firsat cikti ya hemen muslumanlari karala...
1 2
86: kes lan sesini
9 0
SARAÇ: Allah bütün büyüxüleri böyle rezil etsin
SEN NE YAPTIN ÖYLE AKIL FUKARASI.: hatalar, suçlar, kişiyi bağlar, yaşadığı şehri değil, bizim yaşadığımız şehirde çok çeşit tür yaşamakta. eğer ki yapmaya çalıştığı büyüyse yapan da yaptıran da zaten lanetlenmiştir.
TÜRKÜMBEN: Kahvaltida yiyemedide millet iyice aptallaşti coronadan
YENİLMEZ: Büyü yapmış çok açık inşallah içeri tikarlar
CAN DEP: Pastirmanin beyine akla zarar verdiginin ispatidir...neden yapildigi bilinmiyen bu pastirma maddesi hemen yasaklanmalidir..
TR: Saçmalamanın arşa çıkmış halisin.
0 5
MERLİN: Çok büyük ciddiyet içerisinde ciddi bir iş yapıyor. Bunlar afla çıkartıyorlar başımıza bela ediyorlar. Cezaların süresi kısalması değil uzamalı. Artan suçlulara af çıkarmak yangına benzin dökmekle aynı.
KURT: sıvı yağmış, ama ne yağı, domuz yağıdır o, büyü yapıyodur, eğer öyleyse yaptığı kendisine döner İnşallah
CEM: Koronavirüs büyüsümüymüş?
TR: Ha ha güldürdün sağol
0 1
ZIRT: Ortaçağ dan yeni mi geldin teyze yanlış inmişin devam et
ZIRT: Asansörü domuz yağıyla nasıl bağlıyorki hani büyü gerçek olsa ne olacak asansör mü gitmeyecek arkasındaki mantığı anlamaya çalışıyorum. Buna para vermişlerdir tahminen nasıl bir kafadır başımızda bu belalar varken uğraşılan polislerce bakılan işlere bak. Virüsler kovalasın seni kadın.
ŞEYMA GÖLBAŞI: Belki koronavirüs ile ilgili deneysel çalışmalar yapıyor olabilir test yapıyor olabilirmi acaba
İNSANLIK BİTTİ: İnsanlık kalmadı kardeşim büyü mü yaptın başka bi halt mı yedin sizin gibi pisliklerden neler çekiyor bu dünya sizin gibiler ölse ne olur
..............: kayseriliden başka bişey beklenmezki zaten.
HADİ: Hadi ordan be, Kayserililer Türkiye’yi kalkındırıyor
0 2
KRAL: Kayserililerde cinci büyücü çoktur dikkat edilmesi gereken bir husus
SAMET: BU ARADA BU ÇALIŞMAYAN KADINLAR HEP BU TARZ İŞLERLE UĞRAŞIYORLAR YEMİNLE BUNLAR HEYECAN ARIYOR.
SAMET: BU YAPILAN MUHTEMELEN DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ . ALLAH BÖYLE İNSANLARI ISLAH ETSİN. BU ARADA BUNU BİR MEMLEKETE BİR YÖREYE BAĞLAMAK KADAR CAHİLCE BİR TAVIR YOK . BAYBURTLUYUM AMA KAYSERİLER MİLLİYETÇİ İNSANLARDIR. BU BİLE YETERLİ .
LPR: Domuz yağı olabilir
HASAN: başkasına kötülük yapan herkesin psikolojik sorunu vardır laf söylemişler balkabağı
MUSTAFA: Onu degil ona bu akilli veren Hocalarini cezalandirmak lazim birde böyle cahil insanin parasinida almislardir Domuz yagi Büyüsü
KADİM DOST: YÜCE ALLAH.. izin vermezse bir yaprak kımıldayamaz.. Büyü ile uğraşanların nasıl helak olacağını kuranı kerim de yazar...
DEDE: 83 milyon insan var her şey çıkabilir bu kadar büyüt meyim her zaman böyle insan cikabilir
MURAT MEMİŞ: Teyze git evde mantı yap sarma sar. İşin mi yok kafanı korona mı tuttu. Milleti kendine küfür ettirmekte zevk mi alıyorsun
MSDS: Akıl sağlığı yerinde değil Allah şifa versin inşAllah . .
KOR ONA: Kayseri li olupta düzgün , üçkağıtçı olmayanlar da var, tamamına haksızlık yapılmamalı
AYNEN: Kesinlikle. Sabancı da Kayserili Has da. Bu adamlar ülkeyi kalkındırdı
0 2
GRUPLAMLAŞMA: İçerik Türkiye İçerisinde ayrımxılık yapılma içerimekte olup yorumun kaldırılması için.
NUR: BÖYLE BİR ZAMANDA BİLE BÖYLE ŞEYLERLE UĞRAŞANLAR VARKEN BİZİM TEPEMİZDEN ATEŞLİ TAŞLAR YAĞSA AZDIR. .
KAYSERİLİ: bende bir kayserili olarak aklıma büyü olacağı hiç gelmedi. bunu kayseriliye bağlayan kişi memleket meselesi haline getirmiş, yazık virüs senin gibi beyni olmayanlara gelmeli bence
S.B: Büyü işte bariz ortada....
MİSAFİR: Hasta işte normal insan bunları yaparmı zaten sorunluymuş neyseki yağ sürmüş ya başka bir şey sürseydi.Bu kadın doktor raporu alır.
POLAT: Büyük ihtimalle sözde ''bağlama büyüsü'' gibi bir şey yapmış olabilir. Domuz yağı ve türevleri ile böyle büyü yaptığını iddia edenler var. Araştırılsın o apartmanlardan birinde düşmanı, kaynanası veya bir akrabası çıkabilir.
ASİYE: büyü yapan da yaptıran da külli kafirdir(hadis-i şerif)
KKE: böyle kadınları atacaksın hapise
OZAN: Eğer büyü vebenzeri bir çalışma içerisindeyse Ne hapse atması asacaksın ibreti alem için!!
0 3
DJ BORİS BREJCHA: ŞU ZOR DÖNEMDE ! YAPTIĞI DURUM AKLININ YERİNDE OLDUĞU BİR DURUMDUR.
ALİ: Hemen bir hoca getirin o binaya dualar yapıp büyüyü çözsün domuz yağı büyüsü yapmış kesin o binada aşık olduğu adam vardır ailesini yıkmak için büyü yapmış
AFRODİT: Teşhisi koydu hemen
0 2
ASİYE: hocanın edeceği duaları hepimiz edebiliriz;felak ve nas sureleri, ihlas, fatiha ve ayetül kürsi
0 3
FUAT KARA: Domuz yağı sürüyor allahım esirgesin birinin kapısına penceresine sürülürse o aile paramparça olur belalar musibetler hastalıklar eksik olmaz, pislik kadın inşallah kendine döner.
RTD: bende dün görünce aynısını söyledim bizimle mütamadiyen uğraşan amcamın gelini hanımı var aynısını yaptılar herzaman da yapıyorlar sirke ile herzaman siliyoruz
BİR GARİP BEŞER: Büyüden çok korkarım. . . Rabbim büyüden, büyü yapanda, büyü yaptırandan, dost görünen düşmendan, sinsi haset insanlardan, tüm kötülerden ailemizi, sevdiklerimiz, evlatlarımızı muhafaza duyursun inşaallah. Ya Hafiz
TLH: buyudur bence , vardır bir kuyruk acısı
RR: bence de büyü
ADINIZI YAZIN: Büyü yapmıştır Büyü . Böyle boş işlerle uğraşan çooooook evde işleri yok, çocuk bakmak yok kimin yuvasını yıksam derdindeler .
AYDIN: O binada oturan birilerine büyü yapmaya çalışmış
KORONA: Kedidir kediii
BİLİNÇSİZ: Bonzai bu kadar ucuz olmamalı
ŞAKİR: Allah böyle insanların şirretinden korusun
BOŞVER: İnsanlar kafayı yedi
KORONAVİRÜS: Mala zarar verme suçu, “Başkasının taşınır veya taşınmaz malını kısmen veya tamamen yıkan, tahrip eden, yok eden, bozan, kullanılamaz hâle getiren veya kirleten kişi, mağdurun şikâyeti üzerine, dört aydan üç yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır daha önce sabıkası yoksa hagb kararı verilir. Büyü yapmak TCK''ya göre suç. Yargıtay''ın 4 Şubat 2014''te aldığı bir karara göre 2-7 yıl arasında hapis cezası var. Büyü yapmak Tekke ve zaviyelerin kapatılması kanununa muhalefettir.
KİMSESİZ: Sabanın dediği gibi hani ceza
S: yağı bol bulmuş
HT: O binalara bakmak lazım bu bayanın tanıdığı biri veya birileri varsa Bu aptal bir hocaya gitmiştir ve hoc geçinen sahtekarın dediğini yapıyordur. Bence araştırıp o hoca müsvettesini bulup ona sormak lazım hesabını
BİLMEZKİŞİ: Sen adamın ne demek istediğini tam okudun mu acaba. Geri kafalı olan sözde hacı hoca tayfasına gidendir.
0 2
BİLİRKİŞİ: Belliki seninde bu kadın gibi psikolojik desteğe ihtiyacın var. Çağdaş ülkemi geriletemeyeceksiniz.Eskidendi o saçma tartışmalarla insanları meşgul etmek.
HOCA: Bişey mi dedin kardeşim
2 1
ZEYTİN DALI: Hocalar senide yağlamış, iyi bildin, tebrik ederim
2 0
DOGRUCU: Domuz yagidir buyude kullaniyorlar.boyle arkadan kallesce cok buyuk gunahi olan isleri yapanlara verilcek ceza bellidir. Uyutacaksin anladiniz siz.
TR: Şenol sen ne anladın uyutmaktan acaba
0 2
ŞENOL: Uyutmak çözüm değil ki uyuyunca geri uyanmayacak mı
2 0