Elindeki sıvıyı asansör ve kapılara süren esrarengiz kadın yakalandı

Kayseri'de girdiği iki binada elindeki poşette bulunan sıvıyı asansörler, ziller ve merdiven ve kapı girişlerine süren kadın, polis ekiplerinin yoğun çalışması sonucu kısa sürede yakalandı. Yapılan ön incelemede sürülen maddenin sıvı yağ olduğu belirlendi.

09.04.2020 20:41 | Son Güncelleme: 09.04.2020 22:43

Kayseri'de bir apartmanın asansör kapısıyla merdiven korkuluklarına sıvı süren şüpheli kadın yakalandı. Şüpheli hareketleri güvenlik kamerasına yansıyan kadının sürdüğü sıvının ön incelemesinde yağ olduğu belirlendi.

ASANSÖRLER, KAPI ZİLLERİ VE MERDİVENLERE ELİNDEKİ SIVIYI SÜRDÜ

Edinilen bilgiye göre, Melikgazi ilçesi Gesi Fatih Mahallesi Gün Sazak Caddesi'nde dün yüzünde maske bulunan bir kadın elinde siyah poşetle girdiği Hazal Apartmanı ve Osmanlı Apartmanı'nda asansörler, kapı zilleri ve merdiven başlarına bir sıvı sürerek uzaklaştı. Kadın ayrıca elinde bulunan pet şişedeki sıvıyı kapı girişlerine döktü.

ÖN İNCELEMEDE SÜRÜLEN SIVININ YAĞ OLDUĞU BELİRLENDİ

Sıvıyı fark eden bina görevlileri güvenlik kamera kayıtlarını incelediklerinde şaşırarak, hemen polise haber verdi. İhbarı alan polis ekipleri iki apartmanda inceleme yaptı ve alınan numuneler laboratuvara götürüldü. Olay yeri inceleme ekibi, sürülen maddenin ön incelemesinde sıvı yağ olduğunu tespit etti.

KISA SÜREDE YAKALANDI

Olayın bildirilmesinin ardından çalışma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, yapılan incelemelerin ardından kimliğini belirlediği kadını düzenledikleri operasyonla yakaladı. Kadının psikolojik sorunları olduğu iddia edilirken, ifadesinde ise apartmanlara sürdüğü sıvıyı evde yaptığını ve koronavirüs ile bir ilgisinin olmadığını söylediği öğrenildi. Gözaltına alınan kadına 'mala zarar vermek' suçundan işlem yapılacağı öğrenildi.

Elindeki sıvıyı asansör ve kapılara süren esrarengiz kadın yakalandı

Kaynak: İHA

Yorumlar (118)
OSMAN: Hacı hoca peşinde büyü peşinde koşan kadınlar ın özelliklerine bakın. Tamamına yakını kuran ı arapça hali ile en az bir kaç kez hatim etmişlerdir. Türkçesini yani anlamını öğrenen ise yok gibidir. Sürekli duyma dinleme ve kendi aralarındaki dedikodu ile dini bilgileri oluşmuştur. Dini eğitimdeki en büyük eksiklik gerek MEB okullarında gerekse camilerde verilen Kuran eğitimlerinde Tükçeden çok arapça okuma ya ezber yöntemine çok daha fazla önem verilmesindendir. Oysa esas anlam olmalıdır.
ILKER: Firsat cikti ya hemen muslumanlari karala...
1 2
86: kes lan sesini
9 0
Haberler››3. Sayfa››Elindeki sıvıyı asansör ve kapılara süren esrarengiz kadın yakalandı - Haberler