Elon Musk ve oyuncu Amber Heard'ın asansörde çekilen görüntüleri ortaya çıktı

ABD'li oyuncu Amber Heard'ın, çatı katındaki evinin asansöründe, girişimci Elon Musk'a sarıldığı anların görüntüleri ortaya çıktı. İkilinin fotoğrafları İngiliz basınında büyük yankı uyandırdı.

27.03.2020 14:34 | Son Güncelleme: 27.03.2020 19:12

Oyuncu Amber Heard, bir zamanlar Amerikalı oyuncu Johnny Depp'le yaşadığı ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yer alan Los Angeles şehrindeki çatı katı evindeki asansörde, milyarder girişimci Elon Musk'a sarılırken görüntülendi.

GÖRÜNTÜLERİN NE ZAMAN ÇEKİLDİĞİ BİLİNMİYOR

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk ile ABD'li oyuncu Amber Heard'ın yaşadığı kaçamak anları İngiliz medyasından Daily Mail flaş haber duyurusuyla servis etti. Habere göre, Amber Heard bir zamanlar Amerikalı oyuncu Johnny Depp'le yaşadığı ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yer alan Los Angeles şehrindeki çatı katı evinde asansörde milyarder girişimci Elon Musk'a sarılırken görüntülendi. Heard ve Musk'ın sarıldığı anların fotoğrafının ne zaman çekildiği tam olarak bilinmezken, Musk'ın buluşmaya başlayana kadar Heard ile Depp'in zaten ayrılmış olduğu konusunda ısrarcı olduğu ve ikilinin arasını kendisinin açmadığını ileri sürdüğü belirtildi. Öte yandan ABD'li oyuncu Depp ise 2015'te Heard ile olan evliliklerinin birinci ayında Heard ile Musk'ı ilişki yaşamakla suçluyordu.

Elon Musk ve oyuncu Amber Heard'ın asörde çekilen görüntüleri ortaya çıktı
Johnny Depp ve Amber Heard

MÜZİSYEN SEVGİLİSİNDEN BEBEK BEKLİYOR

Tesla'nın ve SpaceX'in kurucusu olan milyarder girişimci Elon Musk ve sevgilisi, Kanadalı müzisyen Grimes (31) ile geçtiğimiz hafta bebek bekledikleri belirtilmişti.

Elon Musk ve oyuncu Amber Heard’ın asansörde çekilen görüntüleri ortaya çıktı

Kaynak: DHA

Yorumlar (27)
KON OKUYUCU: Katılıyorum Nihat Doğanay ya mkoskoca mekke hic iyi adam yok müslüman yok 100 kişi ile tavaf yapacak kebe boş bırakılırmı guest yaptırıp negatif cıkan lar tavaf yapılabilir insanlar hertürlü Allahı. Azabını hak ediyor
BETUL: Burjuva pislikleri
FENERLİHALİT: ne sacma sapan haber. . . asansörde sarilmislar ??? eeee ne var bunda ??? sanki asansrde birsey yapmislar gibi servis ediyorlar. . . elon musk amber heard da insanlar makine degiller
Haberler››Dünya››Elon Musk ve oyuncu Amber Heard'ın asansörde çekilen görüntüleri ortaya çıktı - Haberler