Haber, Son Dakika, Haberler

Elton John'dan Sonra Bir Destek de Lara Fabian'dan

TÜRKİYE'nin demokrasi mücadelesine İngiliz Elton John'dan sonra bir destek de Belçika asıllı Kanada vatandaşı Lara Fabian'dan geldi.

19.08.2016 13:46 | Son Güncelleme: 19.08.2016 13:46
Elton John'dan Sonra Bir Destek de Lara Fabian'dan
TÜRKİYE'nin demokrasi mücadelesine İngiliz Elton John'dan sonra bir destek de Belçika asıllı Kanada vatandaşı Lara Fabian'dan geldi. Lara Fabian 24 Ağustos'taki konseri öncesinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Ruhu yaralı bu güzel ulusa küçük bir katkı' ifadelerini kullandı.

15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından dünyaca ünlü sanatçılardan Türkiye 'ye destek gelmeye devam ediyor. 24 Ağustos'ta Expo 2016 Antalya 'da konser verecek olan aşk şarkılarının büyülü sesi Lara Fabian, 1 milyon 200 bine yakın takipçisi olan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Türk halkının yanında olduğunu söyledi.

'Je T'aime' (Seni seviyorum) şarkısıyla gönüllerde taht kuran Fabian, sosyal medya hesabındaki Expo 2016 Antalya konser afişinin altında yaptığı paylaşımda, "Antalya… Türkiye, bir hafta içinde… _-Ma vie dans la tienne- konser'i Antalya. Girişi ücretsiz bu konser, bu güzel ulusun yaralı ruhunu iyileştirmek için küçük bir katkı'. Antalya şehrine ve EXPO 2016 Antalya yetkililerine bunu mümkün kıldıkları için çok teşekkürler" ifadelerini yazdı. Lara Fabian, paylaşımının yanında bir de kalp sembolü koydu.

ELTON JOHN MEKTUP GÖNDERMİŞTİ

Lara Fabian'dan önce de Expo 2016 Antalya'da 9 Eylül Cuma günü konser verecek olan dünyaca ünlü şarkıcı Sir Elton John, Expo 2016 Antalya Ajansı'na bir mektup göndermiş ve Türkiye'de yaşananların demokrasi ve özgürlük ortamını bozmaya yönelik olduğunu vurgulamıştı. Mektubunda 9 Eylül'de konser için Antalya'da olacağını belirten John, yaşananları 'baş ağrısı' olarak nitelendirerek, "Türkiye'yi önceki konserlerimden biliyorum, yapılanlar güzelliklerin üzerine gölge düşüremez. 9 Eylül'de Türkiye'deki Expo 2016 Antalya konserimi büyük bir zevkle gerçekleştireceğim" ifadelerini kullanmıştı.

- Antalya

Kaynak: DHA

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Güncel ››Elton John'dan Sonra Bir Destek de Lara Fabian'dan - Haberler