Eminönü'nde hayrete düşüren olay! Kimseyi umursamayan kadın çırılçıplak denize girdi

İstanbul Eminönü'nde bir kadın, herkesin içinde çırılçıplak soyunup denize atladı. O anları cep telefonu ile kayıt altına alan bir vatandaş ise şaşkınlığını gizleyemedi.

29.06.2020 20:56 | Son Güncelleme: 30.06.2020 12:58

İstanbul Eminönü'nde güpegündüz çekilen bu görüntüler insanları şaşkına çevirdi. Vapur iskelesinin yakınlarına gelen bir kadın anadan doğma çırılçıplak soyunarak denize girdi.

Meraklı bakışlara aldırmadan üstünü çıkaran kadın önce saçını topladı sonra denize atladı. Kadını görenlerden bazıları "Haydaa, ne yaptın sen ya." diyerek gülüşürken bazı vatandaşlar ise "Bu ne ya" diyerek tepki gösterdi. Kadının kimliği ve neden denize çırılçıplak girdiği ise öğrenilemedi.

Eminönü'nde hayrete düşüren olay! Kimseyi umursamayan kadın çırılçıplak denize girdi
Eminönü’nde hayrete düşüren olay! Kimseyi umursamayan kadın çırılçıplak denize girdi
Yorumlar (633)
İRFAN: Ali kardeş ne yapalım linçmi edelim kadını onların ülkeleri bize engel oluyorlar diye
ALİ: Arkadaşlar isteyen kii istediği zamanda çıplak olabilir fakat bunu halkın ortasında yapmış, boşverin biz bakmayalım, o kendi utansın
ALİ: İsteyen kendi karısını kızını açabilir. Afiyet olsun. Ama burası Müslümanlarin çoğunlukta yaşadığı ülke. Burada bunu yapamazsınız. Almanya'da ezan okutmazlar, fransada tesettür mayosu ile denize sokmazlar. Burada tepki gösterenleri eleştirenler niye Avrupa'ya ses etmiyor. Çünkü dinsiz iki yüzlüler de ondan.
Haberler››Cinsellik››Eminönü'nde hayrete düşüren olay! Kimseyi umursamayan kadın çırılçıplak denize girdi - Haberler