Emre Belözoğlu maç sonunda omuzlara alındı!

A Milli Takımımızın Andorra ile oynadığı mücadelede milli formayı doğum gününde 100. kez giyen Emre Belözoğlu, maç sonunda takım arkadaşları tarafından omuzlara alındı.

07.09.2019 23:58

2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda Andorra'yı konuk eden A Milli Futbol Takımımız, mücadeleden 1-0'lık galibiyetle ayrılırken, maçın ardından kaptan Emre Belözoğlu'na büyük destek vardı.

MAÇ SONUNDA ÜÇLÜ ÇEKTİRDİ

90 dakika sahada kalan ve oynadığı futbolla takımın en iyilerinden olan Emre Belözoğlu, aynı zamanda doğum günü olan 7 Eylül'de A Milli Takım formasını 100. kez giyme onurunu yaşadı. Maçın ardından tribünlerin 'Emre' tezahüratları karşısında futbolcular, Emre Belözoğlu'nu omuzlara alarak tribünlere doğru gitti ve ardından taraftarlarla birlikte 3'lü çekti.

Emre Belözoğlu maç sonunda omuzlara alındı!

Emre Belözoğlu, Andorra, Spor

Kaynak: İHA

YORUMLAR(1)
MUSTAFA:sedyeci şenol hocayla bu iş olmaz 1. -0 sevinç çığlıkarı atıyorlar bu takımı ümraniyespor gole boğar emre omuzlara alınacak ne yaptı takım onun için oynamadı şenol hocam sen basketbol koçumusun 40 lık melezoğlunu çağırıp yazıp siliyorsunayıp birde kaptan karşıdan gelen adama durduk yerdedirsek atıyor hakeme du etsin çoktan kırmızıyı görmüştü emre varken futbolcular oynamıyor sevimsiz adam olduğu için