Emre Mor transferinden büyük kriz! Yargı süreci başlayacak

Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Emre Mor transferinden büyük kriz çıktı. Emre Mor'un bağlı olduğu menajerlik şirketi transferde Galatasaray'ın kendilerini devreden çıkarmaya çalıştığını iddia etti. Şirket ayrıca 3 gün içinde müzakere edilmezse konuyu mahkemeye taşıyacaklarını açıkladı.

11.07.2019 12:31

Galatasaray'ın prensip anlaşmasına vardığı Emre Mor transferinde sürpriz bir kriz çıktı. İspanya'dan ElDesmarque, Galatasaray'ın Emre Mor transferindeki flaş gelişmeyi duyurdu.

WBD Sports menajerlik şirketi, Emre Mor'un kendilerine yetki vermesine rağmen Galatasaray'a transferinde şirketi devreden çıkarmaya çalıştığını ve yargıya gitmeyi düşündüklerini açıkladı.

Sabah'ta yer alan habere göre; Menajerlik şirketinin yaptığı Emre Mor'a gönderdiği mektupta; "Galatasaray tarafından 7 Temmuz 2019 tarihinde bize, anlaşmayı doğrudan kulüple müzakere etmeye çalıştığınız bildirildi. Önümüzdeki 3 iş günü içinde sizden yanıt alamazsak, hukuk ekibimiz gerekli adımları atacaktır" ifadeleri yer aldı.

İspanya basını, WBD Sports menajerlik şirketinin onayı olmadan Türkiye Futbol Federasyonu'nun oyuncuya lisans vermeyeceğini yazdı.

Emre Mor transferinden büyük kriz! Yargı süreci başlayacak

Galatasaray, Emre Mor, Spor

YORUMLAR (20)
KAYA: Sahibinden bulmuş GS ama emlakçıda yedirmez koçum ??
UNİTİMSAH: Gs bu isleri iyi bilir
GS..: çekemeyenler çatlasın tarihi transfer harekatı çelme takanlar olacaktır geri durmayın KAP gelsin rahatlayalım Emre''ye güvenin aslını bulacaktır.
ÇOMAR SAVAR: herkes boş konuşuyor gerçekten madem futbol konusunda bu kadar bilgilisiniz çıkarın bir lisansta oynayın. Fatih TERİM çocuktaki potansiyeli görmese bilmese istemez zaten bir çok örneği var hocanın elinde parlayan. çok konuşmayı bırakın artık
TEK EYLENCE FENEVBAHÇE: ŞİKEbahçelimmmm belliki sende çekemeyenlerdensin Emre Mor''u biz almasaydık siz sevinçten havalara uçacaktınız şimdi kıskançlıktan çatlıyorsunuz ve muriç''in elinizde patladığını çok iyi biliyorsunuz siz ilk önce kendi derdinize yanın ali koç''kurtarıcı olarak gördünüz bataklıkta boyuluyorsunuz ŞİKEbahçe
EROL MEHMET YILDIZ: Adam bitik. Mal mısınız bu adam alınır mı?
ENTERESAN: @ Ultrakedi, - Son iki senedir sampiyon Galatasaray oluyor! Adamlarin 22 Sampiyonlugu var, ve maddi olarak en güclü kulüp! Kisacasi diger takimlardan daha zekiler, ellerindeki kadroyu bozmadan takviye yapiyorlar. . . . kimilerine göre cöp, kimilerine göre mantikli. . . Sonuc ortada!
LAKAYCALİ: SANA SORMAYA UNUTMUŞLAR. . .
ULTRAKEDİ: EVET ÖYLELER. PARA YOK BAŞKA NASIL ADAM ALACAKLAR. NERDE ÇER ÇÖP VAR TOPLUYORLAR İŞTE.
KAMBOÇYALI: aptallar bunu mu alıyorsunuz ? :D
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın