Galatasaray'ın yeni transferi Emre Mor'un Türk güzele attığı mesajları ifşa oldu

Galatasaray'ın yeni transferi Emre Mor'un Yağmur Taktaş ile tanışmak için attığı mesajlar ortaya çıktı.

10.09.2019 09:56

Galatasaray, Emre Mor, Magazin, Spor


YORUMLAR(100)
EMRE:Emre bey Fatih bey duymasın kulağını çeker
KOROGLU:Kizda tabanca gibi
KOROGLU:Danimarkada kimse sevmez emreyi arkadaslarida cok simarik oldugu icin velet!
GICIK:çapkınlık iyidirde sonra sahada morarma.
ASDAS:Ulan herkes ahlak bekçisi olmuş :D yorum atanları çoğu instagram dm''den karıya kıza yazıyor, selam naber tanışalım mı gibisinden, kadın düşürme peşinde herkes, ama burada gencecik kanı kaynayan çocuğun yaptığına laf yapar olmuşlar :d hepinizin hesaplarını patlatsam neler çıkar ortayada işte anca klavye başında oturduğunuz yerden sallamayı biliyorsunuz :d adam çalışmış bi yerlere gelmiş para kazanıyor, elbette güzel kadınlarla olmak isteyecek, bidon gibi kızlarla mı takılsın :d hepiniz yalakasınız :)
ADANALI FIRAT:yalana bak, paralı futbolcuya bu karılar pas vermeyecek ha? sahte mesajlarla itibar yükseltmeye çalışmak ve müslüman türk genç kızlarına kötü örnek olmaktan bu karıların hepsinin savcılığa verilmesi gerekiyor. . bir ADANALI olarak bu taktaş denilen bayandan utanıyorum. edep yahu!
YOZGAT MEHEPE:hadi len baskasini uyut
HADDİNİ BİLDİREN ERKEK:ulan saksafon xx. nerden bilyiorun belki fake herşey. sanki o bayanla beraber yasıyon. emre mor yazmıs öbürü yüz vermemiş. doğrumu değilmi ne biliyon. gerzek ya
AHMET:XX denen şahıs bende adana''lıyım. namus namustur. soyunup dökünen bu kadınlar topluma kötü örnek oluyorlar. genç kızlarımız var. gariban genç kızlar bu kadınlara özenip evden kaçıyorlar, eskort oluyorlar.
MİSAFİR:Adanali kardes sende ayip ettin simdi insan hemserisinden utanirmi ne yapmis bu kiz emre pas atmis kiz pasi almamis top auta gitmis. . . . . . . .
Tüm 100 yorumu okumak için tıklayın