Engelli genci "Ne bakıyorsun?" diyerek öldüresiye döven vicdansız, yakalandı

Ankara'nın Sincan ilçesinde engelli bir genci "Ne bakıyorsun?" diyerek öldüresiye döven şahıs, Sincan Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalar sonucu yakalandı. Ayrıca engelli gencin sağlık durumunun ciddiyetini koruyor.

04.07.2020 18:13 | Son Güncelleme: 04.07.2020 20:02

Sincan Atatürk Mahallesi Melek Sokak'ta meydana gelen olayda 31 yaşındaki Murat Kadızade isimli engelli genç, bir kişi tarafından "Ne bakıyorsun?" diyerek öldüresiye dövüldü. Saldırgan olayın ardından kaçarken hastaneye kaldırılan Kadızade'nin bacağı ve kalçasının kırıldığı belirlenmişti. Saldırgan, Sincan Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalar sonucu yakalandı.

SORGUSUNDA İTİRAF ETTİ

Sincan Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yapılan kamera incelemeleri ile adım adım izlenen şüphelilerden F.Ş yapılan çalışmalar neticesinde tespit edildi. Sincan Asayiş Büro Amirliğine getirilen F.Ş burada yapılan sorgusunda olayı gerçekleştirdiğini itiraf etti. Emniyet işlemlerinin ardından adli makamlara gönderilen F.Ş. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

FECİ DAYAK YİYEN GENCİN DURUMU KRİTİK

Öte yandan engelli gencin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Engelli genci ’Ne bakıyorsun?’ diyerek öldüresiye döven vicdansız, yakalandı

Kaynak: İHA

Yorumlar (9)
HAFİZE YALDIZ: Bu ne biçim vicdan ne kötü dünya kimin gücü kime yeterse hainlik yapıyorlar artık devlet agır cezalar getirsin insanlar can yakmasın
SIRADAN VATANDAŞ: Kader. . . . . Kim ne yaparsa, ayısını yaşamadan ölmez. Bir müddet sonra o da aynı duruma düşer bundan kaçış yok. O da tatsın bakalım savunmasız durudamyken gaddar birinden dayak yemek
RSD: Ellerini kırın
Haberler››3. Sayfa››Engelli genci 'Ne bakıyorsun?' diyerek öldüresiye döven vicdansız, yakalandı - Haberler