Engin Fırat'tan Fransa maçının hakemine sitem

Moldova Teknik Direktörü Engin Fırat, Fransa maçının hakemi Gediminas Mazeika'nın kararlarını eleştirerek, "Fransa'nın attığı ilk golde Giroud faul yapıyor.

15.11.2019 13:04 | Son Güncelleme: 15.11.2019 13:09Engin Fırat'tan Fransa maçının hakemine sitem
Teknik Direktörü Engin , maçının hakemi Gediminas Mazeika'nın kararlarını eleştirerek, "Fransa'nın attığı ilk golde Giroud faul yapıyor. Fransa tabii ki bizden daha iyi takım ama hakemin yardımına ihtiyaçları yok" dedi.

Moldova, 2020 Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu 9. maçında deplasmanda karşılaştığı Fransa'ya 2-1 mağlup oldu. Mücadelenin 79. dakikasında Giroud'nun penaltıdan bulduğu golle rakibine yenilen Moldova'nın Türk teknik direktörü Engin Fırat ise maçın hakemi Gediminas Mazeika'yı eleştirdi.

"Hakemin verdiği kararlar kabul edilemez"

Öncelikle oyuncularının gösterdiği performanstan memnun olduğunu dile getiren Fırat, "Benim oyuncularım Moldova'da 500 kişiye karşı oynuyorlar, burada 70 bin kişinin önündeydiler. Onlarla gurur duyuyorum. Hakem Mazeika'ya çok öfkeliyim. Küçük bir ülke olabiliriz ama verdiği kararlar kabul edilemez. Fransa'nın attığı ilk golde Giroud faul yapıyor. Fransa tabii ki bizden daha iyi takım ama hakemin yardımına ihtiyaçları yok" sözlerini kullandı. - İSTANBUL

Moldova, Avrupa, Fransa, Fırat, Spor

Kaynak: İHA

HABER YORUMLARI
14.12.2019 12:56:29