Engin: Hıguaın'i Almayı Düşünüyoruz

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin Transfer Çalışmalarının Sürdüğünü, Arjantinli Oyuncu Higuain ile de İlgilendiklerini Söyledi. Engin, Higuain ile Görüşmelerinin Sürdüğünü, Bu Oyuncunun Transferinin 2-3 Gün İçinde Netleşeceğini Kaydederek, 'Transferde Birkaç İsim Var. Higuain de Bunlardan Biri. Pazartesi Gününden Sonra Kendisiyle Görüşeceğiz. Futbolcunun Kalitesinde Bir Şüphemiz Yok. Kendisiyle Anlaşırsak, Bu Oyuncuyu Alacağız' Dedi.

20.08.2007 08:01 | Son Güncelleme: 20.08.2007 08:01Engin: Hıguaın'i Almayı Düşünüyoruz
Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin transfer çalışmalarının sürdüğünü, Arjantinli oyuncu Higuain ile de ilgilendiklerini söyledi. Engin, Higuain ile görüşmelerinin sürdüğünü, bu oyuncunun transferinin 2-3 gün içinde netleşeceğini kaydederek, ''Transferde birkaç isim var. Higuain de bunlardan biri. Pazartesi gününden sonra kendisiyle görüşeceğiz. Futbolcunun kalitesinde bir şüphemiz yok. Kendisiyle anlaşırsak, bu oyuncuyu alacağız'' dedi.

Bu arada İbrahim Toraman'ın Kasımpaşa maçından sonra baldırında sertleşme olduğu ve bu oyuncunun durumuyla ilgili olarak milli takım doktoruyla görüşüleceği öğrenildi.

Diğer yandan siyah-beyazlı futbolcular, sıcak havadan yakınırlarken, yoğun maç trafiği nedeniyle yorgun düştüklerini söylediler.


Kaynak: AA

14.12.2019 17:13:50