Haber, Son Dakika, Haberler

Enkazdan çıkarılan annenin söyledikleri yürek yaktı: Çocuklarım çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın

Elazığ'daki 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından enkaz altından yaralı kurtarılan bir annenin çocuklarının yerini kurtarma ekiplerine tarif ettiği o anlar kameralara yansıdı. Yaralı anne "Çocuklarım merdivenin orada, çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın" dedi.

25.01.2020 14:15 | Son Güncelleme: 25.01.2020 15:41

Elazığ 'ın Sivrice ilçesinde 6.8 şiddetinde yaşanılan depremde 22 kişi hayatını kaybederken 1031 kişide yaralı olarak hastanelerde tedavi ediliyor. Enkaz altından yaralı olarak çıkarılan bir annenin kameralara yansıyan konuşması ise yürek yaktı. Enkazdan çıkarıldığı sırada çocuklarının yerini tarif eden anne "Çocuklarım merdivenin orada, çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın" dedi.

Enkazdan çıkarılan annenin söyledikleri yürek yaktı.Yaralı Anne 'Çocuklarım merdivenin orada, çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın' dedi.

ANNE HASTANEYE KALDIRILDI

Elazığ'ın Maden ilçesine bağlı Gezin Beldesinde çöken binanın enkazında arama kurtarma çalışmaları devam ederken yaralı annede kurtarma ekipleri tarafından tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Çocuklar için ise arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Enkazdan çıkarılan annenin söyledikleri yürek yaktı: Çocuklarım çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın
Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Yorumlar
Haberler ›› 3. Sayfa ››Enkazdan çıkarılan annenin söyledikleri yürek yaktı: Çocuklarım çelik kapının altında kaldı, onları kurtarın - Haberler