Haber, Son Dakika, Haberler

Er Meydanı'nda Başpehlivanlar, Çeyrek Final Kura Çekimini Yaptı

- Er Meydanı'nda başpehlivanlar, çeyrek final kura çekimini yaptı Kırkpınar'da 'erken' final: Ali Gürbüz - İsmail BalabanEDİRNE - 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde, başpehlivanlık çeyrek final turu kura çekimleri yapıldı.

15.07.2018 14:28 | Son Güncelleme: 15.07.2018 14:28
- Er Meydanı'nda başpehlivanlar, çeyrek final kura çekimini yaptı
Kırkpınar 'da 'erken' final: Ali Gürbüz - İsmail Balaban

EDİRNE - 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde, başpehlivanlık çeyrek final turu kura çekimleri yapıldı.
16 başpehlivanın katıldığı üçüncü tur kura çekimi sonrası, müsabakaların tamamlanmasının ardından 8 başpehlivan çeyrek final turu kuralarını çekti. 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin ikinci gününde başpehlivanlık üçüncü tur kura çekimleri yapıldı. 8 başpehlivanın katıldığı kura çekiminde, 8 başpehlivan birbiri ile eşleşti. Güreşseverler tarafından favori gösterilen Orhan Okulu, Hüseyin Gümüşalan ile Fatih Atlı, Serhat Balcı ile Şaban Yılmaz, Faruk Akkoyun ile eşleşti.
Kırkpınar'da erken final
Güreşseverlerin altın kemer yolundaki iddialı iki ismi, geçen yılın şampiyonu İsmail Balaban, yine Kırkpınar'ın iddialı isimlerinden Ali Gürbüz ile yarı final mücadelesine çıkacak. Altın kemer yolunda mücadele edecek olan her iki başpehlivan da Antalya bölgesi güreşcilerinden. Er Meydanı’nda Başpehlivanlar, Çeyrek Final Kura Çekimini Yaptı

Kaynak: İHA

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Spor ››Er Meydanı'nda Başpehlivanlar, Çeyrek Final Kura Çekimini Yaptı - Spor
Yorumlar