Erdal Beşikçioğlu, Mansur Yavaş'ı Makamında Ziyaret Etti: Bir Fotoğraf İki Ankaralı

Behzat Ç. dizisindeki performansıyla milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip edilen ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı makamında ziyaret etti. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin resmi hesabı o anları sosyal medyada yayınladı.

15.05.2019 23:04 | Son Güncelleme: 15.05.2019 23:09

Uzun bir aradan sonra Ankara'da yeniden çekimlerine başlanan Behzat Ç. Dizisinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti.

"BİR FOTOĞRAF, İKİ ANKARALI"

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda, "Bir fotoğraf, iki Ankaralı" ifadeleri kullanılırken "Ünlü oyuncumuz Erdal BEŞİKÇİOĞLU, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. @mansuryavas06'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu" denildi.

Erdal Beşikçioğlu, Mansur Yavaş'ı Makamında Ziyaret Etti: Bir Fotoğraf İki Ankaralı

ASTIRDIĞI ATATÜRK FOTOĞRAFIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Göreve başladığı ilk gün Ankara Ulus'taki Atatürk heykelini köpüklü su ile yıkatan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, belediye meclisi toplantı salonunda da değişikliğe gitti. Yavaş başkanlık kürsüsünün arkasındaki duvara büyük boy Kalpaklı Atatürk fotoğrafı astırdı.

Erdal Beşikçioğlu, Mansur Yavaş'ı Makamında Ziyaret Etti: Bir Fotoğraf İki Ankaralı
Erdal Beşikçioğlu, Mansur Yavaş’ı Makamında Ziyaret Etti: Bir Fotoğraf İki Ankaralı
Yorumlar (47)
ILYAS.AKTAŞ: Sene 2014 te işci kıyımı yapanlar.800 işçiyi bayram arefesi işten atanlar.sıranin bir gün kendilerinde geleceğini bilmiyorlarmıydı.Allah hesap sorar zalimden.araştırın öyle konuşun.vebalide var bu işin.
İLYAS: Sene 2014 te sendikaya üye oldu diye ramazan bayramı arefesinde 800 işçiyi işten atan kimdi bir araştırın.yorumları ona göre yapın.2014 te ışçi kıyımı yapanlar belediyeden uzaklaştırılıyor sizin neden zorunuza gidiyor.bu kıyımada şahit olmuş biri olarak konuşuyorum.araştırın haklıyı haksızı.ona göre yorum yapın.bu dünyanın birde ahireti var.
AYLİN: BÜTÜN PARTİLER GÖREVİ ALDIKTAN SONRA İŞTEN ÇIKARMA YAPIYOR, ACIMASIZCA AMA HEPSİ AYNI :(
Haberler››Magazin››Erdal Beşikçioğlu, Mansur Yavaş'ı Makamında Ziyaret Etti: Bir Fotoğraf İki Ankaralı - Magazin