Ergin Ataman, KSK Maçında Çileden Çıktı, Taktik Tahtasını Fırlattı

Galatasaray LH Başantrenörü Ergin Ataman Pınar Karşıyaka maçında tribünlerin yoğun küfürlerine dayanamadı, taktik tahtasını fırlatınca üstüne yabancı madde yağdı.

24.12.2014 22:28

Türkiye Basketbol Ligi 12. haftasında Pınar Karşıyaka'ya konuk olan Galatasaray Liv Hospital'ın hocası Ergin Ataman, maçın son anlarında çileden çıktı.

Sarı kırmızılı ekip zorlu deplasmandan 84-77'lik mağlubiyetle ayrılırken karşılaşmanın son saniyelerinde tribünlerin yoğun küfürlerine dayanamayan Ataman, sert bir tepki gösterdi.

TAKTİK TAHTASINI FIRLATTI

Pınar Karşıyaka tribünlerinin dakikalarda küfürlü tezahüratta bulunduğu Galatasaray'ın koçu, maçın bitimine saniyeler kala aldığı molada küfürlerin devam etmesi sonrasında elindeki taktik tahtasını yere fırlattı.

TRİBÜNLER YABANCI MADDE YAĞDIRDI

Ataman'ın bu hareketi sonrasında sahaya birçok yabancı madde yağarken Pınar Karşıyakalı oyuncular taraftarlarını sakinleştirmeye çalıştı.

Ataman'ın tribünlere dönerek tepkisini sürdürdüğü görülürken "Ayıp be, ayıp" şeklinde bağırdığı duyuldu.

MAÇTAN SONRA KONUŞTU

Ataman, karşılaşmada kendisine yönelik küfürlere tepki gösterdi. "Ben buraya küfür yemeye değil maç oynamaya geldim" diyen Ataman, "Karşıyaka'ya 15 yıl önce antrenör olarak onurumla hizmet verdim. Maçın başından sonuna kadar şahsıma, aileme küfür edildi. Buna izin veren Karşıyaka ve Basketbol Federasyonu'nu kınıyorum" dedi.

Ataman, Uşak Sportif'ten Justin Carter'la ilgilendiklerini, ama bu oyuncunun transfer listelerinin ilk sıralarından olmadığını da söyledi.

Ergin Ataman, KSK Maçında Çileden Çıktı, Taktik Tahtasını Fırlattı

Galatasaray Liv Hospital, Pınar Karşıyaka, Ergin Ataman, Spor

Kaynak: Haberler.Com

YORUMLAR
20.10.2019 19:20:37