Erkan Kolçak Köstendil İle Nişanlanan Cansu Tosun Kimdir?

Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşlarının da katılımıyla kına gecesi yapan ve oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ile nikah masasına oturmaya hazırlanan oyuncu Cansu Tosun kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil İle Nişanlanan Cansu Tosun Kimdir?
11.08.2018 10:27 | Son Güncelleme: 11.08.2018 11:18

CANSU TOSUN KİMDİR?

Erkan Kolçak Köstendil ile dünyaevine girmeye hazırlanan Cansu Tosun, 26 Ocak 1988 tarihinde Almanya, Nürnberg'de dünyaya geldi. Tosun'un ailesi Kayseri kökenlidir. Anne ve babası genç yaşta Almanya'ya göç etti ve babası, Nürnberg'de postane yöneticiliği yaptı. Annesi ise bir mağazada çalıştı.

Erkan Kolçak Köstendil ile Nişanlanan Cansu Tosun Kimdir?

BALE VE HİP HOP İLE İLGİLENDİ

Cansu Tosun, Nürnberg Operasında 13 yıl bale eğitimi aldı. Ancak liseden sonra lisans eğitimini tamamlarken, baleyi bırakıp caz ve hip hop danslarına yöneldi.

BKM'DE OYUNCULUK EĞİTİMİ ALDI

Güzel oyuncu, Almanya'da başlayan oyunculuk hayalini gerçekleştirmek için İstanbul'a yerleşti. 2010 yılında oyuncu olmak için İstanbul'a gelen Cansu Tosun, Yılmaz Erdoğan'ın yönettiği BKM Mutfak ekibinden de dersler aldı. Sonrasında 3. Mota Okulunda Ümit Çırak'tan oyunculuk eğitimi aldı. Aynı zamanda profesyonel fotomodel olan Cansu Tosun, 2011 yılında ''Küçük Hanımefendi'' adlı dizi ile ilk kez oyunculuk hayatına adım attı. Ardından 2012 yılında ''Kayıp Şehir'' dizisinde Zehra karakterini canlandırdı.

Erkan Kolçak Köstendil ile Nişanlanan Cansu Tosun Kimdir?

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL İLE NİŞANLANDI

Oyunculuk konusunda başarılı bir performans sergileyen Cansu Tosun, birçok dizi ve film projesinden teklif almaya başladı. 2013 yılında Kudret Sabancı'nın yaptığı ''Bugünün Saraylısı'' adlı dizi de başrol oyuncusu olarak yer aldı. 2014 yılında Keremcem ile ''İksir: Dedemin Sırrı'' adlı sinema filminde başrol oynadı. 2016 yılında ''Familya'' adlı dizide oynayan Tosun, 12 Ekim 2017 tarihinde kendisi gibi oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ile nişanlandı.

Erkan Kolçak Köstendil ile Nişanlanan Cansu Tosun Kimdir?