"Erkan Petekkaya ile Asla Evlenmem" Diyen İrem Sak, Pişman Oldu

Oyuncu Erkan Petekkaya için "Onunla asla evlenmem" diyen İrem Sak, yanlış anlaşılmasının üzerine "Hep komediden oluyor şakalaşıyorduk, tanışmıyoruz bile" dedi.

15.08.2018 07:42 | Son Güncelleme: 15.08.2018 07:51

Güzel oyuncu İrem Sak, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. 'Güldür Güldür Show'dan ayrılan oyuncu, yakında bir diziyle ekrana geleceğini söyledi. Katıldığı bir programda "Erkan Petekkaya'yla evlenmem" şeklindeki sözleri hatırlatılan Sak, "Bunlar hep komediden oluyor, tanışmıyoruz bile" dedi.

"KOMEDİDEN OLUYOR, ŞAKALAŞIYORDUK"

Makyaj videoları milyonlar kez izlenen fenomen Youtuber Danla Bilic'in YouTube kanalına konuk olan İrem, Danla Bilic'in "Evlenmek zorunda kalsan Olgun Şimşek ile mi evlenirsin Erkan Petekkaya ile mi evlenirsin?" sorusuna, "Erkan Petekkaya asla, asla asla, onun karşısında kim olursa ona tamam" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlerinin ardından sosyal medyada çok konuşulan oyuncu, "Hep komediden oluyor bunlar, şakalaşıyorduk, onu düşünmedim. Tanışmıyoruz bile" şeklinde konuştu.

'Erkan Petekkaya ile Asla Evlenmem' Diyen İrem Sak, Pişman Oldu
'Erkan Petekkaya ile Asla Evlenmem' Diyen İrem Sak, Pişman Oldu
'Erkan Petekkaya ile Asla Evlenmem' Diyen İrem Sak, Pişman Oldu

’Erkan Petekkaya ile Asla Evlenmem’ Diyen İrem Sak, Pişman Oldu
Etiketler: Magazin, Haber
Yorumlar (51)
61: bir bahane ile tanışırsın şimdi
SAĞDUYU: ELBETTE ERKAN OLMAZ. ADAM EVLİ. . SEN BİR TANE BUL, EVLEN. . . BAKALIM KAÇ AY SÜRECEK?NEDEN EVLENECEK ERKEK KALMADI BİLİYOR MUSUNUZ?HER KIZ OMZUNA BAŞINI KOYACAK BİR ERKEK YERİNE, CEBİNE ABANACAK ERKEK ARIYOR DA ONDAN. .
GSLİ: bu kadına bayılıyorum, duy beni irem seninle sabaha kadar spor yapmak istiyorum