Sette 'Oy korona' şarkısıyla oynayan Erkan Petekkaya, kendisini eleştiren Nurgül Yeşilçay'a cevap verdi

Nurgül Yeşilçay, salgına rağmen ara vermeyen dizisinin setinde arkadaşlarıyla 'Oy korona' adlı şarkıyı söyleyen Erkan Petekkayı'yı "Salaklık zararlı" diyerek eleştirdi. Yeşilçay'ın tepkisi hakkında ilk kez konuşan Petekkaya ise "Bana söylediğini düşünmüyorum" dedi.

31.03.2020 17:01 | Son Güncelleme: 31.03.2020 17:25

ATV ekranlarında yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinde başrol oynayan Erkan Petekkaya, koronavirüs salgını olmasına rağmen sete devam ederek virüse karşı bir video çekti. Set arkadaşlarıyla Oy Korona isimli şarkıyı söyleyen Erkan Petekkaya, kısa sürede gündem olarak tepki çekti. Oyuncuya ilk tepki de eski rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay'dan geldi. Günlerdir eleştirilerin hedefi olan Petekkaya, konu hakkında sessizliğini bozdu.

"HAKARET ETME ZAMANI DEĞİL"

Videosunun ardından çok sayıda olumsuz tepki alan Petekkaya, bazı oyuncuların başlattığı linç kampanyasına anlam veremediğini belirterek "Biz sette her türlü önlemimizi aldık. Steril bir ortamda çalışıyoruz. Senaryo sayfa sayımız yarıya indi. Set çalışanlarının aileleri korkmasın. Hakaret etme zamanı değil. Birbirimizi sevmeye başlamalıyız. Herkes kendi kapısının önünü süpürecek. İşimi gücümü yapıyorum ve işim insanları eğlendirmek. Yapabildiğim yere kadar da yapacağım" dedi.

Sette 'Oy korona' şarkısıyla oynayan Erkan Petekkaya, kendisini eleştiren Nurgül Yeşilçay'a cevap verdi

"NURGÜL BANA SÖYLEMEMİŞTİR"

Eski rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay'ın Twitter hesabından "Uyuşturucu zararlı. Alkol zararlı. Salaklık zararlı. Adam sanmak daha zararlı. E ben anlattım bunları" paylaşımı hakkında konuşan Erkan Petekkaya, "Hiçbir şeyi takip etmiyorum. Nurgül'le tartışmam seneler öncesinde kaldı. Unutttuk, gitti, bitti. Bu açıklamasının benimle ne alakası var? Bana söylediğini düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

Sette ’Oy korona’ şarkısıyla oynayan Erkan Petekkaya, kendisini eleştiren Nurgül Yeşilçay’a cevap verdi

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar (29)
CUT: ikisi de sanat camiasında ayrı degerli çıkıp beraber bi açıklama yapsınlar bu son bulsun
FYUYRT: Bunlar da turşu sirkeyle mi yapılır, limonla mı kavgasını yapıyorlar.
ADINI YAZ Y: Bu ölümlü virüse şarkı söylerken Erkan bey set arkadaşlarından 1. 5 metre uzakta durulsa önlem alınır diye düşünüyorum. Bu tabiki bütün vatandaşların sağlıkları için geçerli şarkılarla değilde mecbur kalmadığımız müddetçe evde oturup korona virüsünüzden kurtulmak için. . . . .
Haberler››Magazin››Sette 'Oy korona' şarkısıyla oynayan Erkan Petekkaya, kendisini eleştiren Nurgül Yeşilçay'a cevap verdi - Magazin