Erman Toroğlu: Arda Reklam Filmi Çevire Çevire Yorulmuş

Eski hakem Erman Toroğlu, Arda Turan'ın Hırvatistan maçındaki performansını yerden yere vurdu: Reklam filmi çevire çevire yorulmuş. Takımın el freni.

13.06.2016 11:10 | Son Güncelleme: 13.06.2016 11:12

Eski hakem Erman Toroğlu, Türkiye - Hırvatistan maçını değerlendirdi. Toroğlu, Arda Turan'ı hedef alırken "Reklam filmi çevire çevire yorulmuş olmalı." dedi.

Eski hakem, Sabah gazetesindeki köşesinde şunları yazdı:

"MİLLİ TAKIMIN EL FRENİ"

Bazı şeyleri tadında bırakmıyoruz. B..unu çıkarıyoruz. Neymiş efendim, "Biz bitti demeden bitmezmiş..." Yahu kardeşim! "Biz bitti demeden bitmişi" bırakın zaten biz bitmişiz. Arda Turan çıkana kadar bir kişi eksik oynadık. Arda Turan, Türkiye'ye gele gide, reklam filmi çevire çevire fazla yorulmuş olmalı! Bakınız, futbol çeneyle oynanmıyor, koşarak oynanıyor. Bir tarafta Arda Turan diye bir oyuncu var, Milli Takımımızın el freni... Yürüyecek hali yok. 20 metrekarede futbol oynuyor. "Her topu bana verin" diyor, "Her topu ben atayım" diyor. Sağa sola konuşuyor."

Erman Toroğlu: Arda Reklam Filmi Çevire Çevire Yorulmuş
Yorumlar (17)
İYİ OLMUS TURSUSUNU KURUN: arda cok sisirildi balon gibi sönüyor
FUTBOL BİTİK: TÜRK FUTBOLU ŞİKE LİGİ OLDU ARKADAŞLAR. FUTBOL BAHİS ŞİRKETLERİNİN PARA KAYBETMEMESİNE YÖNELİK OYNANIYOR YANİ TAKIMLARIN ALACAĞI SONUCU BAHİS ŞİRKETLERİ BELİRLİYOR. BÖYLE OLUNCA DA TÜRK FUTBOLU BİR KURGUDAN İBARET OLUYOR. TÜRK FUTBOLU BAHİS ŞİRKETLERİ KALDIRILMADAN İLERLEMEZ HA SADECE TÜRKİYE LİGİ BİZE YETER DİYORLARSA O BAŞKA BİZİM OYUNCULAR ZATEN PARA DELİSİ DIŞARIDA ALAMAYACAKLARINI BİLDİKLERİ TRANSFER ÜCRETLERİ VERİLİYOR VERGİ YOK KENDİLERİ DE BAHİSÇİ KALECİMİZİN YEDİĞİ GOL BAHİS GOLÜ
FUTBOL BİTİK: ARDA BU KAFA İLE GİDERSE BARCELONA DA BARINAMAZ ADAM NEREDE ŞAKLABANLIK VAR ORADA DEVAMLI KAMERA KARŞISINA ÇIKARILIP PÖH PÖHLENİYOR. ŞIMARIKLIK TAVAN YAPTI ARDA DA SAHAYA GELİNCE PERFORMANS YOK BİZDE FUTBOLDAN BAŞKA HER ŞEYLE ÖNE ÇIKIYOR FUTBOLCULAR