19.04.2018 22:32

Erman Toroğlu: Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisi Hükmen Beşiktaş'ın Lehine Olur

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin tatil olmasının ardından çıkan olayları değerlendiren Erman Toroğlu, "Karşılaşma hükmen Beşiktaş'ın lehine sonuçlanır" dedi.

Eski hakem Erman Toroğlu Fenerbahçe- Beşiktaş maçında çıkan olayları değerlendirdi. Toroğlu, "Olaylara karışanlara büyük ceza gelir. Beşiktaş'ın hükmen galip sayılması gerekir." dedi.

İşte Toroğlu'nun açıklamaları:

"HÜKMEN BEŞİKTAŞ'IN LEHİNE OLUR"

"Hükmen Beşiktaş'ın lehine olur bu iş. Fenerbahçe bu işten büyük zarar görür. Hakem zaten yardımcılarıyla birlikte içeri girdikten sonra o anda bir daha geri dönüş kararı veremez."

"FENERBAHÇE BÜYÜK ZARAR GÖRÜR"

"Olaylara karışanlara ceza gelir. Koridorda kameralara var. Tribünde olaylar var. Bu işte Fenerbahçe büyük zarar görür. Bu olaylar tabi ki araştırılacak. Birileri bu maçın oynanmasını istememiş olabilir. Operasyon olabilir. Ancak yaşananlar sonrasında Beşiktaş'ın hükmen galip sayılması gerekir. Çünkü bu olaylarda Beşiktaş'ın günahı ne?"

"Şenol Güneş hakikaten orada olayları yatıştırmaya çalışıyor. Şenol Güneş olayları ayırmak için uğraşıyordu. İyi niyetle uğraşıyordu, tahrik de etmiyordu."

Erman Toroğlu: Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisi Hükmen Beşiktaş'ın Lehine Olur

Şenol Güneş, Erman Toroğlu, Beşiktaş, Fenerbahçe, Spor

YORUMLAR