Erman Toroğlu: Galatasaray, Mustafa Denizli'yi Getirdi

Ünlü yorumcu Erman Toroğlu, Hamza Hamzaoğlu'nu gönderen Galatasaray yönetiminin, Fatih Terim'in kalıntılarını temizlemek için Mustafa Denizli'yle anlaştığını söyledi.

Erman Toroğlu: Galatasaray, Mustafa Denizli'yi Getirdi
19.11.2015 08:39 | Son Güncelleme: 19.11.2015 08:39

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu'nun görevine son verilmesi sonrası Erman Toroğlu çok tartışılacak bir iddia ortaya attı. Toroğlu "Fatih Hoca'nın tamamen temizlenmesi için Denizli'nin gelmesi lazımdı. Galatasaray yönetimi Fatih Terim'in tüm kalıntılarını temizlemek için Mustafa Denizli'yi getirdi" dedi.

"OPERASYON YAPILDI"

Toroğlu, "Bir operasyon yapıldı. Yapılıyor. Bence operasyon bitti, büyük bir terslik olmazsa Mustafa Denizli geldi, bitti. Olayın aslı şu: Olay, Fatih Terim'in Galatasaray'la bağlantılarını tamamen koparmak. Bunu da koparabilecek ve yapabilecek bir tane şahıs var o da Mustafa Denizli." dedi.

"TERİM'İN KALINTILARINI TEMİZLEMEK İÇİN DENİZLİ'Yİ GETİRDİLER"

Galatasaray'ın yeni hocasının Mustafa Denizli olduğunun altını çizen Toroğlu, "Bu iş ince hesaplanmış bir iş, bu iş ne zamandır var. Fatih Hoca'nın tamamen temizlenmesi için Denizli'nin gelmesi lazımdı. Galatasaray yönetimi Fatih Terim'in tüm kalıntılarını temizlemek için Mustafa Denizli'yi getirdi. Bence Denizli işi bitti. Mustafa'nın da bence başka şansı kalmadı. Fatih milli takımda çok güçlü şu an. Galatasaray'da başarılı olması lazım" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.Com

Yorumlar (56)
AMEDİ: "Bir daha gelirsem başkan olarak gelirim"demiş bir kişinin takımda kalıntıları yok diyemeyiz elbette, ama bu sürecin takıma zarar vermesinden endişe ediyoruz taraftar olarak- taht uğruna kulübe zarar bile verilen şu ortamda bu kadar da hakkımız vardır inşaallah-
TECESSUS: Doğru söylemiş toroğlu, ama gs başkanları da haklı, gelmeyi kafaya taktımı, gs hocasını da, direnen başkanları da yerle bir ediyorlar . kaç kere kovuldu . tarftar kovdu, stadda neler söylediler . adam anlamıyor, adanalı, normal .
EMRE: Seneye bu yönetim tası tarağı toplar kaçar demedi demeyin.