Erman Toroğlu: Her Sene Böyle İşte Böyle Volkan Demirel

Toroğlu, Volkan Demirel'in takımdan gönderilmesi gerektiğini söyledi.

29.01.2017 22:55 Erman Toroğlu: Her Sene Böyle İşte Böyle Volkan Demirel

Toroğlu, Volkan Demirel'in takımdan gönderilmesi gerektiğini söyledi.Erman Toroğlu, Kayserispor'un Fenerbahçe'yi 4-1 yendiği karşılaşmanın ardından çarpıcı açıklamalar yaptı. Toroğlu, Fenerbahçe'nin Kayserispor'a farklı yenilmesinde Volkan Demirel'i sorumlulardan biri olarak gösterdi.İşte A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programında konuşan Toroğlu'nun açıklamaları:"HER SENE BÖYLE VOLKAN DEMİREL"

Volkan Demirel'in Fenerbahçe'nin Galatasaray Odebank'ı yendiği THY Euroleague maçının ardından sarı-kırmızılılara yönelik küfürlü tezahürat yapmasına göndermede bulunan Toroğlu, "Bu skorun iki sorumlusu var. Birincisi Volkan Demirel, ikincisi Aziz Yıldırım. Volkan kardeşim, taraftarlar 'İşte böyle her sene böyle derlerse ne yapacaksın? 30'dan 35'ten vuruyorlar. Her sene böyle işte böyle Volkan Demirel. Böyle atarlar adama. Bazı şeyleri yaparken düşüneceksin." dedi."VOLKAN DEMİREL İLE BU İŞ OLMAZ"

"Artık Volkan Demirel ile bu iş olmaz. Volkan'ı falan sallayacaklar. Yeni bir ruh getirecekler. Ancak başta bir ruh var, tuz ruhu."

"ŞENER F.BAHÇE'DE GOL ARIYOR"

Volkan Demirel'in ardından Şener Özbayraklı'yı da eleştiren Erman Toroğlu "Şener Özbayraklı, Fenerbahçe'de gol arıyor, hücuma çıkıyor. Sen gol arasan ne olur Şener kardeşim? Sen önce görevini yap. Bak goller senin tarafından geldi. Kaç tane kontra Şener'in oradan geldi. Ama Fenerbahçe'de karmaşıklık var. Kayserispor 7-8 oyuncu aldı, öyle bir takım. Ligin ilk yarısına göre çok farklı bir takım. Fenerbahçe de hala 1 oyuncu alacak. Fenerbahçelilerin bunu görmesi lazım. 60-70'te 4'ü atsaydı Kayserispor, maç 6'ya 7'ye giderdi" açıklamalarını yaptı. (Sporx)

Kaynak: Sporvadisi.com
Volkan Demirel, Erman Toroğlu, Kayserispor, Fenerbahçe, Spor

YORUMLAR