Erman Toroğlu: Mehmet Topal Stoper Olursa Benden ABD Başkanı Olur

A Milli Takım'ın İspanya karşısında yediği gollerden sonra spor yorumcusu Erman Toroğlu, "Mehmet Topal'dan stoper olursa benden ABD'ye başkan olur" dedi.

17.06.2016 23:25 | Son Güncelleme: 18.06.2016 00:52

A Milli Takım'ın EURO 2016'daki ikinci maçında İspanya karşısında art arda yediği gollerin ardından eleştiriler geldi. Sosyal medyada Fatih Terim'e büyük tepki oluşurken, Mehmet Topal'ın da stoper oynaması gündemdeydi.

ERMAN TOROĞLU'NDAN İLGİNÇ ELEŞTİRİ

Eski hakem ve yorumcu Erman Toroğlu da ilginç bir yorumda bulunarak, "Mehmet Topal'dan stoper olursa benden ABD'ye başkan olur" dedi.

Öte yandan, sosyal medya kullanıcıları da Türkiye A Milli Takımı'na twitter üzerinden yoğun eleştiride bulundu.


Erman Toroğlu: Mehmet Topal Stoper Olursa Benden ABD Başkanı Olur
Yorumlar (12)
KADİR: Bu futbolcuların gözünü para bürümüş. . . ne milli gurur ne başka bir şey. . . aldıklarını yetmiyor reklam Artistler oldunuz yetmiyor. . . TFF 90 milyon ayırmış az ayırmış 900 milyon ayırsan yine bu oyuncular para para diye bağırır. . . nerde eski Feyyaz Bülentler Hakanlar. . . Bu milli oyuncular yerine 2 ligden 3 ligden hatta bal liginde hangi oyuncu alsan bin kat daha iyi oynar. . . Milli gurur için para için değil. . . .
METE HAN: TÜRKİYEDE HER İŞTE OLDUĞU GİBİ MİLLİ TAKIM İSKELETİ, OYUNCULARI OLUŞTURULURKEN TORPİLLER DÖNMÜŞTÜR. . FATİH TERİMİ YALAYAN, HÜKÜMETE VE CAHİL TÜRK HALKININ HOŞUNA GİDECEK MANEVİ DEĞERLER DEMEÇLERİ VEREN FUTBOLCULAR MİLLİ TAKIMA GİRMİŞTİR. . YALAKALIK YAPMAYAN, GÖNÜLDEN TÜRK BAYRAĞINA , TÜRK MİLLETİNE, HZ. PEYGAMBERE BAĞLI TÜM ÇALIŞKAN YETENEKLİ FUTBOLCULAR KADROYA DAHİ SOKULMAMIŞTIR. . YAZILI BASINDA ŞİŞİRME ALGI OPERASYONLARI İLE TÜRK MİLLETİ ALDATILMIŞTIR. . .
HZ.ÖMERİN KILICI: HAHAHAHAHA. BEN TÜRK ÜM VEDE MİLLİ TAKIMI TUTUYORUM. ANCAK ORDAKİLER BENİ TEMSİL ETMİYOR. BENİ TEMSİL EDECEK OLAN FUTBOLCU SAHADA BASMADIK YER BIRAKMAYACAK HEPSİ DURARAK OYUN OYNUYOR BU DEVİRLER BİTTİ. BİR FUTBOLCU KENDİNE GÜVENEMİYORSA O SAHAYA ÇIKMAYACAK. BEN ONLARIN YERİNDE OLSAM UTANCIMDAN ÖLÜRÜM. ONLARA PARA VERİYORUZ OYNAYIN DİYE BİRDE O BEYİNLERİNE AKILMI KOYALIM.