Erman Toroğlu'ndan Volkan Demirel'e Tepki -

Erman Toroğlu, Fenerbahçeli Volkan Demirel'in, Felipe Melo'ya yaptığı hareketle ilgili "Volkan'ın yaptıklarına ve söylediklerine birilerinin 'dur' demesi lazım" dedi.

27.08.2014 12:46 | Son Güncelleme: 27.08.2014 13:04Erman Toroğlu'ndan Volkan Demirel'e Tepki -
Futbol yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu, Fenerbahçeli Volkan Demirel'in Galatasaraylı Felipe Melo'ya yönelik sözleri ve maç sırasında yaptığı hareketle ilgili, "Volkan'ın yaptıklarına ve söylediklerine birilerinin 'dur' demesi lazım" dedi.

Toroğlu, Bodrum'da gazetecilere yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan TFF Süper Kupa finali öncesi Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile Fenerbahçe'nin genel sekreteri ve basın sözcüsü Mahmut Uslu arasında "çirkin diyaloglar" yaşandığını savundu.

İkili arasında geçen diyalogların sahaya yansıdığını ifade eden Toroğlu, "Sahanın içerisinde de çirkinlikler oldu. Volkan'ın yaptıklarına ve söylediklerine birilerinin 'dur' demesi lazım. Kim der, onu merak ediyorum. Futbolun da sahibi yok. Kimsenin bir şey söyleyeceğini zannetmiyorum. Nasıl sporcular, anlamak mümkün değil. Sporcunun özü o değil" dedi.


Volkan Demirel, Erman Toroğlu, Felipe Melo, Fenerbahçe, Spor

Kaynak: AA


HABER YORUMLARI
18.01.2020 02:50:27