Erman Toroğlu'ndan Volkan Yorumu: Nedir Bu Kabadayılık

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Kayseri'de yaşanan gerginlik sonrası Volkan için "Ne gerek var gidip kafanı rakibinin alnına dayıyorsun? Nedir bu kabadayılık?" ifadesini kullandı.

Erman Toroğlu'ndan Volkan Yorumu: Nedir Bu Kabadayılık
19.10.2015 10:28 | Son Güncelleme: 19.10.2015 10:28

Fenerbahçe, deplasmanda Kayseri spor'u Robin van Persie'nin muhteşem frikik golüyle 1-0 mağlup etti ama oynanan futbol hayal kırıklığı yarattı. Fenerbahçeli taraftarlar ve spor kamuoyu sarı-lacivertli takımın toplam 14 resmi maç oynamasına rağmen iyi futbol sergileyemediği konusunda hem fikir.

Sabah gazetesi spor yazarı Erman Toroğlu da, sarı-laciertli takımın oynadığı oyunu beğenmezken maçın son dakikalarında Furkan-Zeki-Volkan üçlüsü arasında yaşanan gerginliği yorumlarken Fenerbahçeli kaleciyi sert bir dille eleştirdi.

İşte Toroğlu'nun bugünkü yazısından bir bölüm...

"NEDİR BU KABADAYILIK"

Volkan Demirel'in maç bitiminde yaptıkları çok çirkindi. Sosyal medyada "İşte bu yüzden Milli Takım'a alınmıyorsun" diyorlar. Haklılar. Ne gerek var gidip kafanı rakibinin alnına dayıyorsun? Nedir bu kabadayılık? Fatih Terim, Volkan'ı Milli Takım'a alsa ben Milli Takım yorumları yapmam. Volkan zihniyetli futbolcunun Milli Takım'da yeri yok.

Kaynak: Haberler.Com

Yorumlar (47)
MURAT YAMAN: buraya yorum yapanların hepsi volkan düşmanı kimse o adamın yerine kendini koymuyor halısahada oynayanlar size bu haraket yapılsa ne dersiniz millet resmen . . . element uyduruyor oyle olsa görürüm sizin erman toroğlu nu da tabi
KEREM: Furkan da suçlu çocuk sa abisine saygı gösterecek adam topu eline almış daha ne diye adamı düşürüyorsun volkan az bile yapmış ermam da kim ne dediğini bilmeyen adam saçmalayıp duruyor
FB.Lİ: ben fenerliyim emre gibi bu pisliğide atın gitsin bunun faydadan çok pisliği var.