Erman Toroğlu'nun Yöneticiliğini Yaptığı Siteye Saldırdılar

Eski hakem Erman Toroğlu'nun Bodrum'da yöneticiliğini yaptığı sitenin güvenlik kulübesinin camları kırıldı. Polis, 3 kişiyi gözaltına aldı.

24.08.2014 15:56 | Son Güncelleme: 24.08.2014 20:37

yorumcusu ve eski hakem Erman Toroğlu'nun 'da yöneticiliğini yaptığı sitenin güvenlik kulübesinin camları kırıldı.

Alınan bilgiye göre, Mahallesi'nde Toroğlu'nun yöneticisi olduğu Akçamkoru Villaları girişine otomobille gelen 2'si kadın 3 kişi site içerisine girmek istedi.

GÜVENLİK BARİYERLERİNİ SANDALYEYLE KIRDILAR

Güvenlik kulübesinde bulunan görevli Fırat Akhan'ın izin vermemesi üzerine kulübenin camlarını ve site girişindeki güvenlik bariyerini sandalyeyle kıran S.B. daha sonra polisi arayarak yanında bulunan kız arkadaşları H.A. ve T.Y. ile site görevlileri tarafından taciz edildiklerini iddia etti.

POLİS GÖZALTINA ALDI

İhbarın ardından olay yerine gelen polis, sitenin güvenlik kulübesine zarar verdiği belirlenen S.B. ve yanındaki 2 kadını gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrolünün ardından Bodrum Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Olay sonrası sitenin güvenlik kulübesine gelerek incelemelerde bulunan Toroğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, hiç tanımadıkları bir kişinin siteye saldırıda bulunduğunu söyledi.

"ESKİDEN GİREN ÇIKAN BELLİ DEĞİLMİŞ"

Sitenin güvenlik kulübesine saldıran şahıslarla ilgili hukuki sürecin başladığını belirten Toroğlu, "Galatasaray-Fenerbahçe maçına gidecekken başımıza bu iş geldi. Eskiden buraya giren çıkan belli değilmiş. Şimdi bariyerleri yapınca hizaya geldiler. Hizaya getirmenin bedeli de bu oldu işte" dedi.

Erman Toroğlu'nun Yöneticiliğini Yaptığı Siteye Saldırdılar

Erman Toroğlu, Yeniköy, Bodrum, Spor

Kaynak: AA


HABER YORUMLARI
19.02.2020 08:14:56