Erman Toroğlu: Pieraolar Takımlara Göre Değişiyor

Erman Toroğlu, Lig TV Pierosunun Fernandao'nun golünü '38 cm ofsayt değil' olarak açıklamasından sonra "Pierolar takımlara göre değişiyor.İstedikleri gibi program yapıyorlar" dedi.

Erman Toroğlu: Pieraolar Takımlara Göre Değişiyor
05.10.2015 09:56 | Son Güncelleme: 05.10.2015 09:56

Erman Toroğlu, ligin 7.haftasında Kadıköy'de oynanan ve 2-2 berabere biten Fenerbahçe - Akhisar Belediye maçı sonrası Lig TV pierosuyla ilgili çok konuşulacak bir yorumda bulundu.

38 CM OFSAYT DEĞİL

Lig TV pierosuna göre Fenerbahçe'de Fernandao'nun 11. dakikada Akhisar Belediye'ye attığı gol '38 cm ofsayt değil' olarak açıklandı. Konuyla ilgili olarak Erman Toroğlu, A Spor'da olay bir göndermede bulundu.

"PIERO KONUSUNU ŞANSAL BÜYÜKA'YA SORUN"

Erman Toroğlu, Lig TV Pierosunun Fernandao'nun golünü '38 cm ofsayt değil' olarak açıklamasından sonra "Lig TV Pierosunu Şansal Büyüka'ya sorun. Pierolar takımlara göre değişiyor. İstedikleri gibi program yapıyorlar" iddiasında bulundu.

"POSİZYON OFSAYT"

Erman Toroğlu daha sonra canlı yayında polo sopasıyla çizgi yaptı ve Fernandao'nun attığı gole "ofsayt" dedi.

Kaynak: Haberler.Com

Yorumlar (16)
ADINIZ..: Bu sezon başından beri pierronun sahte sonuç verdiği konuşuluyor(Fenerbahçe maçaları) hariç böyle bir durum yok tabiki. . . ! kabzıMAL ın biri ortaya bir taş atıyor, taraftarlar stadta, dışarda, sosyal medyada birbirlerine hakaret yağdırıyor. Bu güne kadar pierro denen sistemin değiştirdiği bir hakem kararımı var? HAYIR arkadaşlar yazıktır bilmediğiniz insanlara hakaretler etmeyin. . ! Hakareti hak eden insanlar böyle konuları sırf reyting uğruna sanal aleme atan şerefsizlerdir. . .
TR-A.ÇATLI:50: Nasıl bir ülkeyiz arkadaş.?! Toplum her alanda kirlenmiş.! İnsanlık,adalet bitmiş. Toplum objektif olamıyor. Herkesin kendi doğruları var. Bu yüzden ki Allah her türlü belayı bu toplumun başına musallat ediyor ve bizi kendi yarattığımız bu pislikte boğuyor.!
ADINIZI YAZIN: Bu adam yıllarca Ligtv''de çalıştı, aslında kendi pisliğini itiraf ediyor!