Erman Toroğlu: Selçuk Artık Galatasaray'da Top Oynayamaz

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, "Selçuk bundan sonra Galatasaray'da top oynayamaz. Sneijder'in gitme sebebi Selçuk olarak görünüyor." dedi.

21.07.2017 11:12Erman Toroğlu: Selçuk Artık Galatasaray'da Top Oynayamaz

Galatasaray'ın Avrupa kupalarına ilk defa katılan Östersunds'a elendiği maçı değerlendiren eski hakem Erman Toroğlu çarpıcı yorumlarda bulundu. Galatasaray yönetimini eleştiren Toroğlu, Sneijder'in ayrılışında Selçuk İnan'ın etken olduğunu ifade etti.

A Spor yorumcusu Emran Toroğlu'nun açıklamalarında öne çıkanlar şöyle;

"GALATASARAY'IN İYİ OLMA ŞANSI YOK"

"Bu kafa yapısıyla Galatasaray'ın iyi olma şansı yok. Ancak Tudor'la ilgili değil. Size söyleyeyim. Tudor kiralık katil olarak tutulmuş bir adam. Mecazi manada. Tudor, Sneijder'i götürdü ve sonra da kendisi gidecek. Bu kadar basit. Galatasaray'da olaylar farklı boyutlarda."

"SNEIJDER'İN GİTME SEBEBİ SELÇUK OLARAK GÖRÜNÜYOR"

"Selçuk bundan sonra Galatasaray'da top oynayamaz. Sneijder'in gitme sebebi Selçuk olarak görünüyor. Seyirciye öyle lanse edildi. Tudor tecrübeli bir futbolcu ama teknik adam değil. Yavru teknik adam. Juventus'ta oynaması onun tecrübeli teknik direktör olduğunu kanıtlamaz. Tudor kötü bir teknik direktör. Östersunds maçında da yaptıkları ortada."


Wesley Sneijder, Erman Toroğlu, Galatasaray, Avrupa, Spor

YORUMLAR
21.10.2019 16:25:24