Erman Toroğlu: Volkan Dönerse Milli Takım'ı Bırakırım

Yorumcu Erman Toroğlu, Kazakistan maçında küfür edildiği gerekçesiyle sahayı terk eden Volkan Demirel'in geri dönmesi halinde Milli Takım'ı bırakacağını söyledi.

Erman Toroğlu: Volkan Dönerse Milli Takım'ı Bırakırım
17.11.2015 10:59 | Son Güncelleme: 17.11.2015 11:22

Yorumcu Erman Toroğlu, A Milli Takım'a yeni dahil edilen Yunus Mallı ile ilgili değerlendirmede bulunurken, Ay Yıldızlı ekipteki kalecilik konusuna da değindi. A Spor'da yayınlanan 'Takım Oyunu' programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Toroğlu, Volkan Demirel'in dönmesi halinde Milli Takım'ı bırakacağını ifade etti.

"YUNUS İYİ OLSA BIRAKMAZLARDI"

Eski hakem Toroğlu, "Almanlar bu işi kafaya koysalardı Yunus Mallı'yı bize bırakırlar mıydı? Mesut Özil'de Alman Federasyonu çok bastırdı, buna pek bastırmadı zannediyorum. Alman'ın işine gelse Alman alırdı. Tabi onun da bizi tercih etmesine sebep Fransa'ya gidişimiz. Fransa'ya gitmeseydik kabul etmezdi herhalde. Çünkü sahneye çıkacak, burada çıkamayacak. Kaç yaşında bu çocuk 21, bir Dünya Kupası daha 4 sene sonra, 25 yaşında. Burada garanti gidecek." dedi.

"VOLKAN DEMİREL DÖNERSE BIRAKIRIM"

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in Milli Takım kadrosuna davet edilmemesi hakkında ise Erman Toroğlu, "Bazı şeylerin prensibini yapacaksınız. Bir tane maç alacağım diye bazı değerlerinizi yemeyeceksiniz. Bazı değerlerinizi kaybederseniz hiçbir şey yapamazsınız. Ben Volkan Babacan'ı; bu kadar getirmiş adamı satacağım, Volkan Demirel'i; sahayı terk etmiş adamı getireceğim. Bunu konuşmak bile bana tuhaf geliyor. Eğer Volkan Babacan oynamasın, Volkan Demirel oynasın milli takımı dört sene dondururum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (37)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ: Volkan''ı kimse milli takımda istemiyor. Çünkü volkan, çirkef, kabadayı, şikeci ve küfürbaz bir kocaoğlandır. Milli takımda kabadayı görmek istemiyoruz, sadece o formayı taşıyacak ruha sahip, saygılı adamlar istiyoruz. Ama ne garip ki tescilli şikeci fenerliler ısrarla bu olumsuz yanlarına rağmen Yogi''nin milli takıma alınmasını istiyorlar. Çünkü bu şikeci zihniyet bozuk zihniyet. Anlaşılan şikeci fenerliler milli takımda fitne, kaos çıksın, çirkeflik yapılsın ve takım başarısız olsun istiyorlar.
MASKKKK 2: toroğlunun tek doğrusu bu konuda söyledikleridir milli takım şahsiyet demektir bir oyuncu ne kadar iyi olursa olsun aranması gereken kriterler olmalı ve bundan vazgeçmemelidir
FVZ02: sen kimsin be erman Toroğlu bırakırsan bırak hiç olmasa pis yorumlarından kurtuluruz by