Erman Toroğlu: Yunus İyi Olsa Bırakmazlardı

Sabah Gazetesi yazarı Erman Toroğlu A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programında, A Milli Takıma yeni dahil edilen Yunus Mallı ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Erman Toroğlu: Yunus İyi Olsa Bırakmazlardı
16.11.2015 15:42 | Son Güncelleme: 16.11.2015 15:42

Toroğlu "Yunus çok iyi olsa Almanlar elinden kaçırmazdı" dedi. Toroğlu ayrıca milli takımdaki kalecilik konusuna da değinerek "Volkan Demirel yeniden çağrılırsa milli takımı takip etmem" dedi.

YUNUS İYİ OLSA BIRAKMAZLARDI

Almanlar bu işi kafaya koysalardı bize bırakırlar mıydı? Mesut'ta Alman Federasyonu çok bastırdı, buna pek bastırmadı zannediyorum. Alman'ın işine gelse Alman alırdı.

FRANSA'YA GİTMEMİZ ONU CEZBETTİ

Tabi onun da bizi tercih etmesine sebep Fransa'ya gidişimiz. Fransa'ya gitmeseydik kabul etmezdi herhalde. Çünkü sahneye çıkacak, burada çıkamayacak. Kaç yaşında bu çocuk 21, bir Dünya Kupası daha 4 sene sonra, 25 yaşında. Burada garanti gidecek.

VOLKAN DEMİREL DÖNERSE BIRAKIRIM

Volkan Demirel dönerse ben milli takımı bırakırım. Bazı şeylerin prensibini yapacaksınız. Bir tane maç alacam diye bazı değerlerinizi yemeyeceksiniz. Bazı değerlerinizi kaybederseniz hiçbir şey yapamazsınız. Ben Volkan Babacan'ı bu kadar getirmiş adamı satacağım, Volkan Demirel'i sahayı terk etmiş adamı getireceğim. Bunu konuşmak bile bana tuhaf geliyor. Eğer Volkan Babacan oynamasın Volkan Demirel oynasın milli takımı dört sene dondururum.

Kaynak: Bültenler