Ersun Yanal, 4 futbolcunun biletini kesti

Fenerbahçe'nin Bursaspor ile oynadığı ve 2-1 yenildiği hazırlık maçı sonrasında Teknik Direktör Ersun Yanal, 4 futbolcunun performansından memnun kalmadı. Tecrübeli çalıştırıcı, bu isimler için kararını devre arasında verecek.

10.09.2019 15:19

Bursaspor maçına ilk on birde başlayan Serdar Aziz, yaptığı basit hatalarla sarı lacivertli ekibin savunma kurgusunu bozarken Bursaspor'un attığı ilk golde hata yapa isimdi. Tolgay Arslan da 83 dakika boyunca Emre, Gustavo, Ozan ve Tolga'nın olduğu orta sahada forma giyemeyeceğini gösterdi.

ALPER VE SADIK VARLIK GÖSTEREMEDİ

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; Gustavo'nun yerine ikinci yarıda oyuna dahil olan Sadık da stoper yokluğunda neden Jailson'un tercih edildiğini örnekleriyle anlattı! Alper Potuk'un da bu üçlüden bir farkı yoktu. Ersun Yanal'ın sağ açıkta başlatıp oyun içinde pozisyonunu değiştirdiği Alper, 90 dakika boyunca varlık gösteremedi. Ücretinde yüzde 40'lık bir indirime giderek dikkatleri üzerine çeken tecrübeli orta saha oyuncusunun performansı ile hüsrat yarattı.

Yanal'ın bu dört isme mecburiyet olmaması hâlinde takdirde forma şansı vermeyi düşünmediği, gelecekleri hakkındaki kesin kararı ise devre arasında vereceği öğrenildi.

MEVLÜT'ÜN SON VURUŞLARI YETERLİ DEĞİL

Yanal, yeni transferden henüz memnun değil... Mevlüt Erdinç de attığı gole rağmen son vuruşlarda zayıf kalması notunu kırdı. Mevlüt'ün performansını arttırmaması durumunda Muriç'in ancak yedeği olarak kalması bekleniyor.

Kadrosu geniş, kulübesi güçlü görünen Fenerbahçe'de tek eksik sol bek olarak düşünülse de yedeklerin bu performansı Teknik Direktör Ersun Yanal'ın moralini bozdu.

Ersun Yanal, 4 futbolcunun biletini kesti

Ersun Yanal, Fenerbahçe, Bursaspor, Spor

YORUMLAR(27)
EYYAMCI TFF VE MHK İSTİFA.:ERSUN YANAL DENEN ŞİKECİYİ BOŞ VERİNDE , BU HAFTAKİ SAMİ YENDEKİ K. PAŞA MAÇINA CİMBOMUN BİLEREK ALİ PALABIYIĞI VERMİŞLER MAHSUS DİĞER İÇ SAHA MAÇI OLAN FB MAÇINDA ETKİLİ TRİBÜNLER CEZALI OLSUN DİYE.
GSLİ:çiftliğin çobanları
FUTBOL-İST:Sadık, kaç maç oynatmışta performans görmek istiyor, Ozan a yer açma adına yaptığın onca saçmalıklarına rağmen gerçek yeri olan önliberoda oynatmadığın Jailson u stoper oynatacaksın birde ortaya böyle laflar atacaksın, Sn YANAL ın motivasyon etme konusundaki sıkıntısının olduğu ve takıma hakim olamayacağı belli, olduki Sadık a mecbur kaldın ne diyeceksin, nasıl inandıracaksın kendine, ayrıca yediğin gollerin çoğu hızlı stoperin olmayışından kaynaklandığını dahi göremiyorsun,
FENERİZM:BU ÜÇ İSMİ KADRO SIŞI BIRAK SAYIN YANAL, TOLGAY, SADIK VE ALPER POTUKU
FENERİZM:6. HAFTA 6SARAY BEKLE SAMİ YENİ DARMADAĞIN EDECEZ.
FENERESYON:kerizlerin canı sağolsun bir vın vın gecesi daha düzenleyin 4 oyuncu daha alın
WWWDONK:Aslan yürekli Galatasaraylı kardeşim biz de galatasaraylıyız sen yaptığım yorumun anlamını anlayamamış sın iyi oku ki kimi kastettiği mi anlarsın
FENERESYON:senin gibi maları anca alırlar ben gururlu gs taraftarıyım
WWWDONK:E ne olacak dilencilere para veren kerizler çok olursa topçusu da çok olur
14531453:Dikkat et senide almasınlar:D
Tüm 27 yorumu okumak için tıklayın