Ersun Yanal'dan Volkan Demirel açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 5-0 kazandıkları sezonun ilk maçı olan Gazişehir Gaziantep maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Yanal, mücadeleyi, Volkan Demirel hakkında yaşananları ve Alper Potuk'un sözleşmesinde %40 indirim yapmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

20.08.2019 10:14 | Son Güncelleme: 20.08.2019 10:20

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Gazişehir maçının ardından önemli açıklamalar yaptı. Yanal, Volkan Demirel ile ilgili "Volkan Demirel konusunu başkan ve yönetim ile paylaştık. Bu bizim içerideki konumuz, bunu konuşma yeri burası değil. Volkan çok önemli bir oyuncuydu. Asla kenara atılacak şahsiyet değil. Kısa süre içerisinde net açıklama yapılır" ifadelerini kullandı.

Ersun Yanal, yıllık ücretinde yüzde 40 indirime giden futbolcusu Alper Potuk'la ilgili olarak, şunları kaydetti:

Ersun Yanal'dan Volkan Demirel açıklaması

"BİZ TEKLİF ETMEDİK KENDİSİ İSTEDİ"

"Taraftarımız, omuz omuza şampiyonluğa gitmemizdeki en büyük güçtür. Takımını seven bir grupla çalışıyoruz. Bunlardan biri de Alper Potuk. İnanılmaz bir fedakarlıkla bu kulüpten ayrılmak istemediğini söyledi. Futbol tarihinde görülmemiş bir fedakarlıkla kalmak istedi. Biz bunu ona teklif etmedik, kendisi istedi. Bu bizim için oldukça mutluluk vericiydi. Taraftarımızın ciddi şekilde destek ve şefkatine ihtiyacımız var. 12. adamın desteğiyle yürüdüğümüz hedefe daha hızlı koşacağız."

Ersun Yanal, bugün ilk maçına çıkan Zanka'nın iyi bir performans sergilediğini, Serdar Aziz'in yarın çekilecek MR sonucuna göre takımla çalışmaya başlayabileceğini de sözlerine ekledi.

Ersun Yanal'dan Volkan Demirel açıklaması
Ersun Yanal’dan Volkan Demirel açıklaması
Yorumlar (8)
MEMLEKETİM: Bu sezon el birligiyle feneri düsürmeyecekler. Basta federasyon, sonra mhk. Hükümetin bir an önce federasyona kayyum atamali. Yoksa rezillik diz boyu olacak.
TURK: En buyuk transferiniz Nihat ozdemir ilk haftadan belli oldu
CANMEN: Alper. . . gittigi yerde dörtte birini alamaz. . . . ama elbette Alperin hatasi degil. . . önüne sunulmus kontrat oda basmis imzayi. . . ama en azindan yattigi yerden israrci degil. . . Volkana gelince adam akilli bi Jübile ve sonrasi belkim ona uygun bi vazife. . . . ama bu saatten sonra oyuncu olarak bi arti yaratmaz. . . .
Haberler››Spor››Ersun Yanal'dan Volkan Demirel açıklaması - Spor