Ersun Yanal, Hasan Ali ve Dirar'ın yokluğunda Tolga'yı sol bekte oynatacak!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal sakatlıkları bulunan Hasan Ali Kaldırım ve Nabil Dirar'ın yerine Tolga Ciğerci'yi sol bekte oynatacak.

13.10.2019 13:59

Fenerbahçe'de üst üste gelen sakatlıklar, futbolcuların mevkileri dışında görev yapmalarını zorunlu kılarken, en sıkıntılı bölge tartışmasız ki sol bek. Hasan Ali'nin yokluğunda bu bölgede Dirar görev yaparken, Faslı futbolcu zorunlu olarak ameliyat masasına yattı. Kasığından fıtık operasyonu geçiren tecrübeli oyuncunun yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor.

"ÇOK YÖNLÜ BİR FUTBOL YAPISINA SAHİBİM"

Eğer Hasan Ali Kaldırım da dönemezse, savunmanın soluna yeni bir isim geçecek. Ersun hocanın kafasındaki ismin Tolga Ciğerci olduğu öğrenildi. Son haftalarda sol kanatta görev yapan Tolga, beke çekilebilir. Gurbetçi futbolcu kendisi için mevkinin önemli olmadığını belirtip, "Çok yönlü bir futbol yapısına sahibim. Orta alan, forvet arkası, kanat gibi mevkilerin yanında sağ ve sol savunmada da oynarım" diyerek hocasına mesaj gönderdi.

(Skorer)

Ersun Yanal, Hasan Ali ve Dirar'ın yokluğunda Tolga'yı sol bekte oynatacak!

Spor


YORUMLAR(7)
VATANDAŞ:ne iş olsa yaparım abi:)))))
DURAN TEKERLEK:tolga gibi hantal bir adamı beke koyarsan delik deşik olursun. aha bu da burada dursun.
BALTA:ersun yanal bu kafayla devre arasını görmez
CİGULİ:cebrail neye duruyor
KRAL:gitti
UYANIK:ERSUN DİYE AĞLAYAN FB TARAFTARI. . ŞİMDİ GİTSİN DİYE GÖZÜNÜN İÇİNE BAKIYOR. . . İŞTE FB''LİLERİN FUTBOL ANLAYIŞI BU. . GEÇEN SENE Bİ AÇIKLAMASI VARDI ERSUNUN, OLSUN. . BELKİDE GALATASARAYI ŞAMPİYONLUKTAN ETTİK. . . . :)))))))))))))
VEZİR42:bu adam bizi şampiyonluktan edecek yeminle yuhalayın şunu da aklı başına gelsin biz getirdik biz göndeririz akıllı olsun
14.10.2019 12:20:06