Ersun Yanal'ı kızdıran soru! "Ne alakası var" deyip basın toplantısını terk etti

Haftanın açılış maçında Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup eden Fenerbahçe'de maç sonu değerlendirmelerde bulunan teknik direktör Ersun Yanal, bir muhabirin Mehmet Ekici'yle ilgili sorusuna kızıp basın toplantısını terk etti.

09.11.2019 10:25 | Son Güncelleme: 09.11.2019 10:30

'yı 3-2 mağlup ettikleri maçın ardından basın toplantısı düzenleyen Fenerbahçe Teknik direktörü Ersun Yanal, bir muhabirin Mehmet Ekici sorusuna kızdı.

BÜTÜN SORUMLULUĞU ÜZERİNE ALDI

Maç sonrası, oynadıkları oyundan mutlu olmadığını belirten Ersun Yanal, bu oyunun daha iyisini oynamaları gerektiğini belirtti. Kötü futbolun ardından futbolcuları suçlamanın en kolay şey olduğunu vurgulayan Yanal, bütün sorumluluğu üzerine aldı.

YANAL'I KIZDIRAN SORU

Ersun Yanal, basın toplantısının sonlarına doğru bir muhabirin "Mehmet Ekici'yi dışarıda bıraktığınız için üzgün olduğunuzu söylemiştiniz. Pişmanlığınız var mı?" sorusuna ise tepki gösterdi.

BASIN TOPLANTISINI TERK ETTİ

Yanal, "Ne alakası var! Geldiğimiz yer neresi, konuştuğumuz konu neresi..." diyerek basın toplantısını terk etti.

Ersun Yanal'ı kızdıran soru!

Mehmet Ekici, Ersun Yanal, Kasımpaşa, Spor


HABER YORUMLARI (36)
TUTKU:hamsi kafalının biri yine kavak ağacında zannetmiş kendini. şampuan trabdon
HASAN:hakem. şıke. el. ele
FENERLİHALİT:konu fenerbahce olunca penaltilar gözlerine batiyor . . . olan penaltilarida vermesinler sirf fenerbahce diye ?? mantiga bak bunlarla futbol bile konusulmaz. . . . at gözlüklerini cikarsinlar en iyisi ne bu ya
HAK:Bu maç tamamen Ersunun yanlış kadro ve taktik hatasıdır. Oyuncu değişiklikleri sonrası takım rahatladı. Demekki hatalı kadro 10 kişilik takımdan korktuk.
MEMO:Trabzona gelince gorecksn ynl efendi sen
TIRNAKÇI CEMİL ABİNİZ:Eline mikrofon alan muhabir oluyor
HAKAN:ELİNE DÜDÜĞÜ ALAN ŞİKEBAHÇEYE PENALTI VERİYOR
BEŞİKTAŞ JK:ERSUN YANAL, FB NİN 12. ADAMI VE K. PAŞAYI İNCE VE GİZLİCE DOĞRAYAN ALİ PALABIYIĞA TEŞEKKÜR ETMELİYDİ BASIN TOPLANTISINDA. .
VATANDAŞ:PENALTISIZ YENDİĞİ MAÇ VARMI BİR HAFTALIK ALGININ SONU.
DUMENCİLERE CEVAP:olur FB nin,verilmesi gereken penaltılar verilmeyip puanları çalınca etek giyenler şimdi verilmemesi imkansız penaltılar verilince , eteği çıkarıp pantolon mu giyiyor
Tüm 36 yorumu okumak için tıklayın
12.11.2019 13:56:11