"Delikanlılık ölmüş" dedirten olay! Bir kamyonet adamla geldiler tek kişiyi bıçaklayıp gittiler

Esenyurt'ta bir kamyonet dolusu adam kovaladıkları şahsı sığındığı camcı dükkanında yakalayarak bıçakladı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

13.07.2020 17:38 | Son Güncelleme: 13.07.2020 18:16

İstanbul Esenyurt'ta bir kamyonet dolusu adam kovaladıkları adamı sığındığı camcı dükkanında yakalayarak bıçakla yaraladı. Dehşet anları bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, bugün saat 15.00 sıralarında Esenyurt İnönü mahallesi 367 sokakta yaşandı. Kalabalık grup kovaladıkları adamı camcı dükkanına girerken gördü ve içeri girerek yakaladı.

10-15 KİŞİ TEK ADAMA SALDIRDILAR

Ellerimdeki sopa ve bıçaklar ile adama saldıran 10-15 kişilik grup adamı vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakla ve sopa darbeleri ile yaraladı. Yaşanan kovalamaca ve kavganın sebebi henüz bilinmiyor.

HASTANEYE KALDIRILDI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri camcı atölyesi önünde kanlar içinde yatan şahsı hastaneye kaldırdı. Olay ilişkin soruşturma sürüyor.

’Delikanlılık ölmüş’ dedirten olay! Bir kamyonet adamla geldiler tek kişiyi bıçaklayıp gittiler

Kaynak: İHA

Etiketler: Esenyurt, 3. Sayfa, Haber
Yorumlar (11)
1234: Bunlar deliğikanlı
SELİM: Bunlar neden oluyor biliyorrmusunuz türk lerin birleşmesi gerek yalnız oldukları için Yani siz çoksunuz biz türküz
ADAM MI: Memleket bıçakla silahla erkek olanlara kaldı. .
Haberler››3. Sayfa››'Delikanlılık ölmüş' dedirten olay! Bir kamyonet adamla geldiler tek kişiyi bıçaklayıp gittiler - Haberler