Son dakika: İstanbul Esenyurt'ta işçilerin kaldığı konteynerlerde yangın çıktı

Son dakika: İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bir şantiyede işçilerin kaldığı konteynerlerde yangın çıktı. Çok sayıda konteyner alevler içinde yandı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürüldü. Olayda herhangi bir yaralanmanın olmadığı bildirildi.

13.07.2020 11:16 | Son Güncelleme: 13.07.2020 12:24

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde bir mahallede yangın çıktı. İşçilerin kaldığı şantiyede çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

Atatürk Mahallesi 2233. Sokak'taki bir şantiyede, işçilerin kaldığı konteynerlerde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

OLAYDA YARALANAN YOK

Herhangi bir yaralanmanın olmadığı belirtilen yangın, ekiplerin müdahalesiyle büyümeden söndürüldü.

Son dakika: İstanbul Esenyurt’ta işçilerin kaldığı konteynerlerde yangın çıktı

Kaynak: DHA

Yorumlar (10)
RAMAZAN: Bizim evin yanı
MİMAR: Konteyner içine ekstra kablo, ısıtıcı ketıl, uzatma vs yasak. Dinlemeyip kaçak göçek kullanıyorlar sonra tabi yanar.
HALBUKİ: Mimar ve de İbrahim Şahin konteynırlar yaşam imkanına ne kadar uygun? Yok ketıl yasakmış ama işçiler kullanıyormuş. Sabahtan akşama kadar çalışıp yorulan işçiler yorgunluk atma keyif yapma hakkı yok mu? Bu imkanlar sağlqnsa, uygunsuz şartlarda bu imkanı yakalama çabası neden oluşsun? Bu ülke ne çektiyse patron kuklası vizyonsuz yöneticilerden çekti. Kimya sektöründe çalışıyorum bir isg ciye çalıştığım yere havalandırma yapılması gerektiğini söyledim, bunun maliyetinin yüksek olduğunu maske takmam gerektiğini söylüyor. Al sana iş güvenliği zafiyeti
0 0
Haberler››3. Sayfa››Son dakika: İstanbul Esenyurt'ta işçilerin kaldığı konteynerlerde yangın çıktı - Haberler