Esenyurt'ta Otomobil İçinde Tartıştığı Kadını Öldürüp İntihar Etti

İstanbul Esenyurt'ta bir sitenin otoparkında otomobil içinde tartıştığı sevgilisini öldüren kişi intihar etti. Polis ekipleri olayın meydana geldiği yere şerit çekerek çevrede inceleme yaptı.

17.03.2019 12:27

İstanbul Esenyurt'ta bir sitenin otoparkında otomobil içinde tartıştığı kadını öldüren kişi intihar etti.

Saat 09.00 sıralarında Nazım Hikmet Bulvarı üzerinde bir sitede meydana gelenolayda iddiaya göre A.A. ve sevgilisi olduğu öğrenilen Ö.S gece geç saatlere dışarıda eğlendikten sonra araçla siteye geldi. Aracı sitenin açık otoparkına park eden A.A. ile Ö.S. henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı.

ÖNCE SEVGİLİSİNİ SONRA KENDİNİ ÖLDÜRDÜ

Tartışma sırasında A.A. silahla Ö.S.'nin başına ateş etti. A.A. daha sonra silahla kendi kafasına ateş ederek intihar etti. Sitenin güvenlik görevlileri durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

İKİSİ DE HAYATINI KAYBETTİ

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, araç içerisinde kanlar içinde yatan A.A.'nın ve Ö.S.'nin olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti.

POLİS OLAY YERİNDE İNCELEME YAPTI

Polis ekipleri olayın meydana geldiği yere şerit çekerek çevrede inceleme yaptı. Yapılan incelemelerde araç içerisinde boş kovanların ve bir adet silah olduğunu tespit etti. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemelerin ardından A.A.'nın ve Ö.S.'nin cenazeleri ambulanslarla Esenyurt Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Esenyurt'ta Otomobil İçinde Tartıştığı Kadını Öldürüp İntihar Etti

Esenyurt, 3. Sayfa

Kaynak: DHA

YORUMLAR
22.10.2019 16:47:55