Hırsızlık yapıldığını gören market sahibi yakaladığı 2 kişiyi depoda sopayla dövdü

İstanbul Esenyurt'ta müşteri gibi girdikleri marketten şampuan ve çorap çalan 2 şüpheli, iş yeri sahibi tarafından yakalanarak market deposunda sopayla dövüldü.

21.07.2019 13:21

İstanbul Esenyurt'ta müşteri gibi girdikleri marketten şampuan ve bir çift çorap çalan yabancı uyruklu iki şüpheli, iş yeri sahibi tarafından yakalandı. Marketin deposuna götürülen şüphelileri sopa ile döven iş yeri sahibi onları çağırdığı polise teslim etti. Şüphelilerin şampuan ve çorap çalma anları ise güvenlik kamerasına yansıdı.

YAKALADIĞI HIRSIZLARI DEPOYA GÖTÜRÜP DÖVDÜ

Esenyurt'ta marketi bulunan Ayetullah Özalp, daha önce dükkanına gelen ve hırsızlık yaptığından şüphelendiği iki yabancı uyruklu kişi tekrar gelince onları uzaktan izlemeye başladı. Özalp, güvenlik kameralarından takip ettiği şüphelilerin raflardan şampuan ve bir çift çorap alıp, parasını ödemeden dışarı çıktığını görünce iki yakınıyla birlikte onları dışarıda yakalayarak, marketin deposuna götürdü. Burada şüphelilere elindeki sopayla vuran Özalp, polisi aradı.

2 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Polis şüphelileri gözaltına aldı. Mahkemeye sevk edilen iki şüpheli, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Hırsızlık yapıldığını gören market sahibi yakaladığı 2 kişiyi depoda sopayla dövdü
Kaynak: DHA
Esenyurt, Özalp, 3. Sayfa, Güncel

YORUMLAR (15)
GOBACK: ülkeye doldurdular kültürsüz insanlari müslüman kardeslerimiz diye, hergün olay! halk istemiyor artik; hükümet partisi neden oy kaybettik diye kafa yoruyorsa bence bir neden de bu!
NVB: sınır dısı
OZGUR: zamanında baklava çalan 22 sene hapis alıyodu bu yabancı uyruklu insanlar hemen nasıl ceza almadan çıkıyo anlamadım. bu adamlar her zaman yapar böyle sistem olduğu sürece
HİZRETİ EBDULAH: Bütün yabancilar Ülkemizden gitsin .
TÜKENMİŞLİK: Bize de yabancı artık bu ülke biz nereye gidecez hadi onlar geldiği yere gider de.
ZAVALLININ TEKİ.: İhtiyacından çalmış adam. Temiz olabilmek için şampuan, Ayakkabısının içine giyebilsin diye çorap çalmış. . Türkiye gibi çöp ülkelerde ihtiyaç için hırsızlık yapan zavallıları yakalayıp şamarlıyorlar. Bu zavallı bunu avrupada herhangi bir ülkede yapmış olsaydı insanlar ve ülkedeki yardım kuruluşları sahip çıkardı.
HAMZA: Evine al o zaman biz istemiyoruz
ANKARALI: zavallıya sen yardım et o zaman
VOLKAN: adamın ihtiyacı oldugu ıcın adam calmıs kardesım corabı yok adam banyo bıle yapamıyor bellıkı yabancı konusamıyor bıle adam nerde calışsın
...: Benim de ev araba yiyecek giyecek temizlik malzemesi kırtasiye malzemesi vs. İhtiyacım var çalmalıyım değil mi(!)
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın