Nüfus müdürlüğünde, "Eşim koronavirüslü, size de koronavirüs hediye getirdim" diye bağırınca büyük panik yaşandı

Bolu Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'ne gelen bir kişi, işini halledemeyince "Eşim koronavirüslü, size de koronavirüs hediye getirdim" diye bağırınca gözaltına alındı. Olay sonrası binaya 3 saat boyunca giriş çıkış izni verilmedi.

13.07.2020 18:15 | Son Güncelleme: 13.07.2020 20:01

Bolu Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'nde işini halledemeyen bir şahıs, "Eşim koronavirüslü, size de koronavirüs hediye getirdim" diye bağırınca binada büyük panik yaşandı. Şahsın eşinin koronavirüs tedavisi gördüğü öğrenildikten sonra binanın bütün camları açılarak, içeride yaklaşık 3 saat boyunca dezenfekte çalışması yapıldı.

İŞİNİ HALLEDEMEDİ, BAĞIRMAYA BAŞLADI

Olay, 15.00 sıralarında, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü'nde meydana geldi. İsmi öğrenilemeyen bir kişi, bazı işleri için Nüfus Müdürlüğü'ne geldi. İşini halledemeyen ve istediği belgeyi alamayan kişi, bir anda, "Eşim koronavirüslü size de koronavirüs hediye getirdim" diye bağırmaya başladı.

'Eşim koronavirüslü size de koronavirüs hediye getirdim' diye bağırdı, nüfus müdürlüğü boşaltıldı

KORONAVİRÜS TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ ÖĞRENİLDİ

Bu kişiyi duyan müdürlüktekiler ve çalışanlar paniğe kapıldı. İsmi açıklanmayan kişi, ihbar üzerine gelen polis ekiplerince gözaltına alınırken, koronavirüs testi yapılmak üzere Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Paniğe yol açan kişinin, eşinin koronavirüs tedavisi gördüğü öğrenildi. Ayrıca bina da kısa sürede boşaltıldı. Binanın bütün camları açılarak, içeride yaklaşık 3 saat boyunca dezenfekte çalışması yapıldı. Nüfus Müdürlüğü personeli de çalışmaların bitmesini dışarıda bekledi. Çalışmalar bitince, personel yeniden binaya girip işine devam etti.

'Eşim koronavirüslü size de koronavirüs hediye getirdim' diye bağırdı, nüfus müdürlüğü boşaltıldı
Nüfus müdürlüğünde, ’Eşim koronavirüslü, size de koronavirüs hediye getirdim’ diye bağırınca büyük panik yaşandı

Kaynak: DHA

Etiketler: Bolu, Yaşam, Haber
Yorumlar (2)
UCUBE: Hediyeyi kabul etmeniz lazımdı ayıp olmuş. :)))
KRAL: Burası Bolu herşey oluu
Haberler››Yaşam››Nüfus müdürlüğünde, 'Eşim koronavirüslü, size de koronavirüs hediye getirdim' diye bağırınca büyük panik yaşandı - Haberler