13 Ağustos 2017, 11:20

Eşini Aldatan Murat Başoğlu'nun Spor Salonunu Herkes Bıraktı

Kuzeni olduğu öne sürülen bir kadınla teknede kaçamak yaparken yakalanan sunucu Murat Başoğlu'nun sahini olduğu spor salonundaki üyelikler bir bir iptal ediliyor.

Hande Bermek ile evli olan sunucu  Murat Başoğlu,  Bodrum'da teknede bir kadınla öpüşürken yakalanmıştı. Bu hareketi ona pahalıya patladı.

KUZEN ORTADAN KAYBOLDU

Kadının,  Murat Başoğlu'nun kışın  İstanbul Etiler'deki, yazın  Bodrum Yalıkavak'taki spor salonunda eğitmen olarak çalışan kuzeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edilmişti. Bu skandal sonrası kuzen ortadan kayboldu.

SPOR SALONUNA KİMSE GELMİYOR

Murat Başoğlu'nun spor salonlarına devam eden kadınlarsa görüntülere tepki olarak salonlara uğramaz oldu. Başta  Fenerbahçe Başkanı  Aziz Yıldırım'ın kızı Hande Gamgam olmak üzere bu salona gidenler üyeliklerini iptal etti.

AMERİKA'DA YAŞAYACAKLAR

Hande Bermek-Murat Başoğlu çifti 14 yaşındaki oğullarıyla birlikte  Amerika'ya gidiyor ve uzun bir süre dönmeyecekler. Gerekçe; oğullarının çıkan haberlerden olumsuz yönde etkilenmesini engellemek.

TEKNEYİ BRANDAYLA KAPATTI

Murat Başoğlu, o günden sonra yakınından bile geçmediği ve  Bodrum'da herkesin parmakla gösterdiği Apostol isimli olaylı teknesinin brandasını kapattırmıştı.

İkili böyle yakalanmıştı;

13 Ağustos 2017 Pazar 11:20