Eşini öldürdü, sevgilisi olduğunu iddia ettiği adamı ağır yaraladı

Tekirdağ'da kendisini aldattığından şüphelendiği karısını takip eden koca dehşet saçtı. Cani koca, internetten satın aldığı pompalı tüfekle karısına ve sevgilisi olduğunu iddia ettiği adama kurşun yağdırdı.

11.07.2019 14:02

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Fatih E. (32), eşi Elif E.'yi (24) pompalı tüfekle vurarak, öldürdü; sevgilisi olduğunu iddia ettiği Uğur K.'yi (28) ise ağır yaraladı. Olay sonrası jandarmaya teslim olan Fatih E., sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Çerkezköy'deki fabrikada çalışan Fatih E., 1 çocuğunun annesi Elif E.'yi kendisini aldattığından şüphelenerek, takibe aldı. Eşinin cep telefonunu inceleyen Fatih E., Uğur K. ile sık sık telefonda görüşüp, mesajlaştığını tespit etti. Fatih E., Uğur K. ile neden görüştüğünü sorduğu eşinden "Görüşmüyorum" yanıtını alınca cep telefonu mesajlarını gösterdi. Elif E.'nin, iddiaya göre, Uğur K. ile görüştüğünü itiraf etmesi üzerine Fatih E., internetten pompalı tüfek satın aldı. Fatih E., daha sonra Uğur K.'yi telefonla arayarak, eşi ile neden görüştüğünü sorunca "Görüşmüyorum" yanıtı aldı. Bunun üzerine Fatih E., Uğur K.'ye buluşma teklifinde bulundu. Uğur K.'nin teklifi kabul etmesi üzerine Fatih E., eşini de yanına alarak, Kızıpınar Mahallesi'ndeki piknik alanına gitti.

GENÇ KADIN OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Piknik alanında Fatih E., Elif E. ve Uğur K. arasında tartışma başladı. Tartışma, kısa sürede büyüyüp, kavgaya dönüşünce Fatih E., otomobilden aldığı pompalı tüfeği çıkarıp, Uğur K.'ye doğru ateş açtı. Bu sırada araya giren Elif E., başından vurularak, olay yerinde yaşamını yitirdi. Uğur K. ise kaçmaya çalışırken, Fatih E.'nin ateş etmesi sonucu sırtından vurularak, yaralandı. Fatih E., olay sonrası ağabeyini arayarak, yaşananları anlattı ve jandarmaya gidip, teslim oldu. Yaralı olarak kaçan Uğur K. de haber verdiği sağlık ekibinin gelmesiyle ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Uğur K.'nin hayati tehlikesi olduğu öğrenildi.

Çerkezköy Jandarma Komutanlığı'nda işlemleri tamamlanan Fatih E., adliyeye sevk edildi.

Eşini öldürdü, sevgilisi olduğunu iddia ettiği adamı ağır yaraladı
Kaynak: DHA
Çerkezköy, Fatih, 3. Sayfa

YORUMLAR (181)
ADINIZI YAZIN: hızlı gel sen nesin necisin. ne yer ne içersin. evin yurdun var mı sen de kafa akıl beyin var mı
İYİ YAPMIŞ: o adamı derhal serbest bırakın
NEDEEMEKKKK: aha da bir mal daha. hemde tescilli
..: etrafımda bu durumu yasıyan cok ınsan var utanmaları yokk keyıflı bı sekılde anlatırlar yedıgı bkları
BİRİ: Koca bulamayanlar var Bunlar da iki kisiyi birden Adamlarinda basini belaya sokuyolar Evlensem öpüp basima koyarim
PAŞALI: Allah tüm kadınları Hz. Meryem gibi iffetli, tüm erkekleri de Hz. Yusuf gibi namuslu eylesin.
.....: ATEİST, milattan önceki beyinler yok diyorsun akabinde de biyolojik , kimyasal ve bileşenlerde çelişki yaşıyorsun. Yeryüzü ve gökyüzünde milattan önce var olan ne varsa, milattan sonra da aynı şekilde devam etmiyor mu. ? Güneşin aynı sistem üzerinden doğudan doğup, batıdan batması , aynı döngü ile oluşan gece ve gündüz, mevsimine göre kuruyup yaprağı dökülen bir ağaç, tekrar yeşererek can bulan her bitki birer mucize değil mi ? Mucizeler var ama sen ve senin gibi körler görmüyor :-)
ATEİST: meryemin içine ben verdim sen ne diyorsun ateş olmayan yerden duman çıkmaz milattan önceki beyinler yok artık yemezler herşey biyolojik ve kimyasallar bileşenlerle oluyor. bu arada yıllardan beri mucizeler olmuyor ne hikmetse kameralar görüyor galiba yalanlara yer yok artık aydın insanlar ateistler geliyor yuppi.
UNUTULAN DEĞERLERÎMÎZ: Amin kardeşim. FAKAT milletçe, toplucda hep konuşuyoruz ama uymuyoruz ve uygulamıyoruz. Kadınlara, paraya aşırı zaafı olan ve egolarının hizmetinde olan bir toplumuz. Ahlaki değerlerinin hiçe sayıldığı, Aile fertlerinin, akrabaların dahi birbirini unuttuğu bir durumdayız. Bu gerçekleri dile getirmek dahi çoğumuzu rahatsız ediyor.
SÜPER: paşalı okeylerde rekor sende. helal sana.
Tüm 181 yorumu okumak için tıklayın