Yabancı kadının cinayet ihbarı üzerine polis, ceset parçaları buldu

Kırıkkale'de yabancı uyruklu bir kadının eski kocasının cinayet işlediğini polise ihbar etmesi üzerine yapılan kazı çalışmasında evin bahçesinde ceset parçaları bulundu.

11.07.2019 04:05

Kırıkkale'de yabancı uyruklu bir kadın eski kocasının cinayet işlediğini polise ihbar etmesi sonrası, evin bahçesinde yapılan kazı çalışmasında ceset parçaları ortaya çıkartıldı.

Olay, Selim Özer Mahallesi Şehit Müslüm Erdal Caddesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 8 aydır tek katlı bir evde çocuklarıyla birlikte yaşayan yabancı uyruklu bir kadın, eski kocasının öldürdüğü kişiyi evinin bahçesine gömdüğünü polise ihbar etti.

CADDE ARAÇ TRAFİĞİNE KAPATILDI

Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından evde arama ve bahçede kazı yapılması izninin çıkartılmasının ardından akşam saatlerinde iş makinesi ile kazı çalışması yapıldı. Toprağa gömülü bir şekilde henüz kimliği belli olmayan ceset parçaları ortaya çıkartıldı. Cumhuriyet Savcısı gözetiminde Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından evin bahçesinde kazı çalışmaları devam ediyor. Polis ekipleri ise caddenin her iki tarafını da şeritle kapatarak araç ve yaya geçişine izin vermiyor.

Savcılık tarafından geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Yabancı kadının cinayet ihbarı üzerine polis, ceset parçaları buldu
Kaynak: İHA
Kırıkkale, 3. Sayfa

YORUMLAR (2)
HİZRETİ EBDULAH: Ülkemizin başi zaten bu terör örgütleriyle belada bide her yerden yabanci getiriyorsun...yeter suriyeli afkan irakli irakli hepsi ülkelerine geri dönsün.yeter Vatandaşin Huzuru kalmadi
NE YABANCI UYRUĞU: Kısaca suriyeli desenize.Kırıkkalede başka uyruktan kim var ?