Haber, Son Dakika, Haberler

Esnafa moral vermek için pazara giderek şarkı söyleyen genç kız, sosyal medyada alkış topladı

Sokağa çıkma yasağı bulunan anneannesinin ihtiyaçlarını almak için pazara giden genç kız, pazarcılara moral vermek için şarkı söyledi. Genç kızın alkış toplayan videosu sosyal medyada gündem oldu.

26.03.2020 09:36 | Son Güncelleme: 26.03.2020 10:39

Çin'den başlayarak dünyaya yayılan ve 21 bin 300'den fazla kişinin canına mal olan koronavirüs Türkiye'ye de sıçradı. Virüsün yayılmasını önlemek isteyen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise 65 yaş üstündeki insanların sokağa çıkmasını kısıtlandırdı. Bunun üzerine birçok kişinin yaşlı insanları evlerine götürmek isterken yaptığı kötü muamelelerin görüntüleri ortaya çıktı. Bu videoların yanı sıra anneannesinin ihtiyaçlarını karşılamak için pazara giden genç bir kızın moral olsun diye pazarcılara şarkı söylemesi herkesten alkış topladı.

PAZARCILARA MORAL VERMEK İÇİN ŞARKI SÖYLEDİ

İstanbul Mecidiyeköy'de yaşayan ve sokağa çıkma yasağı bulunan 73 yaşındaki anneannesinin ihtiyaçlarını karşılamak için pazara giden İrem Erdal isimli genç kız, pazarcılara moral vermek için şarkı söyledi. Pazarın girişinde durarak 'Dön Bebeğim' isimli şarkıyı söyleyen Erdal'a pazarcılardan da destek gecikmedi. Bir pazarcı ve İrem'in yaptığı düet ise sosyal medyaya damga vurdu.

Esnafa moral vermek için pazara giderek şarkı söyleyen genç kız, sosyal medyada alkış topladı

İZLEYENLERDEN ALKIŞ TOPLADI

İrem ve pazarcının düetini izleyen sosyal medya kullanıcıları "Kimi yaşlılara eziyet eder kimi hizmet eder. Çok güzel davranış", "Aferin sana güzel gardaşım" ve "Helal olsun sana" yorumları yaptı.

O SES TÜRKİYE'YE KATILMIŞ

Öte yandan İrem'in 2016 yılında O Ses Türkiye'ye katıldığı ve Sibel Can, Hadise, Murat Boz, Hakan ve Gökhan Özoğuz kardeşleri döndürdüğü de ortaya çıktı.

Esnafa moral vermek için pazara giderek şarkı söyleyen genç kız, sosyal medyada alkış topladı
Etiketler: Magazin

İlgili Haberler

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Haberler ›› Magazin ››Esnafa moral vermek için pazara giderek şarkı söyleyen genç kız, sosyal medyada alkış topladı - Magazin
Yorumlar (22)
PESİMİST:gereksiz boş hareketler. ünlü olmak için takipçi kasmak için planlı yapılmış aptalca eylem.
DOĞRU:doğru söze ne gerekir tam yerinde olmuş
0 1
YAŞLI KURT:Terbikler askim.
KESİNLİKLE TIRT ÖTESİ TIRT:Allah akıl fikir versin. Belli ki şarkıcı olma umuduyla yapıyor tüm bunları garibim. Arkada ona eşlik eden adam da aynı yolda. Birileri şunları keşfetse de biz de rahatlasak onlar da.
HER YERİMİZ AYRI KOMEDİ:yahu şu toplumda gülmediğim bir davranış yok. tiyatro sahnesi sanki.
HUURM:Ne şarkısı, lö lö lö lü lü lü diye bağırdı, millet üzülmesin diye alkışladı
HUTR:Hebele hübele şaptiri şapşik diye bağırmış olmasın
0 1
TIRT:FENOMEN OLMAK İÇİN İLK ADIMI ATTI
MÜSLÜMAN ÖĞRETMEN:erkeklerin bulunduğu ortamda kadın başına şarkı söylemek pek hoş değil, caizde değil. kızımız iyi niyetli olsada bazı kurallara riayet etmek icab eder, selam ve dua ile
PESİMİST:yallah türbe yalamaya
1 4
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın