06 Eylül 2018, 09:50

Evi Yanan Aileye Büyükşehir Ziyareti

Evi Yanan Aileye Büyükşehir Ziyareti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Yunusemre ilçesi Emlakdere mahallesinde evi yanan Akkaya ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Genç, mağdur aileye Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yanlarında olduklarını söyledi.

Yunusemre ilçesi Emlakdere mahallesinde evi yanan Zekeriya Akkaya'ya Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Halkla İlişkiler Şube Müdürü Gülşen Çalışkan ve Yunusemre Muhtarlar Derneği Başkanı Bedriye Pehlivan da hazır bulundu. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç ilk olarak mahalle muhtarı Kadir Kocabıyık ile bir araya geldi, yaşanan yangın ile ilgili bilgi aldı.

"AİLE ZOR DURUMDA"

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, buzdolabından başlayan yangının kullanılmaz hale getirdiği evi inceledi. Ev sahibi Zekeriya Akkaya'ya Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yanlarında olduklarını söyleyen ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selamlarını ileten Genç, "Yaşanan olay çok üzücü. Gerekli incelemelerin ve raporların tamamlanmasından sonra Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yardım konusunda gereken çalışmaları başlatacağız. Manisa Büyükşehir Belediyesi sizlerin yanında. Allah bir daha bu tür olaylar yaşatmasın. Çok şükür ki can kaybı yaşanmadı" dedi.

Genç,Manisa
06 Eylül 2018 Perşembe 09:50