Bunalımda olduğu öne sürülen kişi, kendisini iple tavana asarak intihar etti

Denizli'de bir süredir bunalımda olduğu ileri sürülen 37 yaşındaki adam, evinin banyosunda kendisini iple tavana asarak intihar etti.

07.07.2020 17:51 | Son Güncelleme: 07.07.2020 20:03

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde, bir süredir bunalımda olduğu öne sürülen Tayfur İ. (37) evinin banyosunda kendisini iple tavana asarak yaşamına son verdi.

YAKINLARI DURUMU SAĞLIK EKİPLERİNE BİLDİRDİ

Olay, saat 15.00 sıralarında, Sümer Mahallesi 20020 Sokak'taki sitenin 10'uncu katındaki dairede meydana geldi. Bir süredir bunalımda olduğu öne sürülen Tayfur İ., evinin banyosunda kendisini iple tavana astı. Bir süre sonra Tayfur İ.'yi, tavana asılı halde hareketsiz bulan yakınları, durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

HAYATINI KAYBETTİ

Gelen sağlık görevlilerince yapılan kontrolde Tayfur İ.'nin yaşamını yitirdiği tespit edildi. Polis ekiplerinin ve savcının incelemesinin ardından Tayfur İ.'nin cesedi, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Bunalımda olduğu öne sürülen kişi, kendisini iple tavana asarak intihar etti

Kaynak: DHA

Yorumlar (19)
BÜŞRA: Bu dünya hayatına meydan okuyarak tüm gücünü toplayıp rabbi olan Allah''a kavuşmak için canını feda eden birisi daha, artık bu dünyanın kötülükleri ona dokunamayacak, cennette rabbin ona ikramlarıyla rızıklanacak, bu dünyanın yan gel osmanlarına havadan sudan vergiler ödemek zorunda bırakılmayacak, rabbine kavuştu ve kurtuldu. Ben onun bizim hayat sandığımız bu cehennemden kaçarak gittiğine inanıyorum. Bu hayatta cennet yaşantısı sürmek uğruna yaşamı cehenneme çevirenler gidecek cehenneme.
ZEYNEP: Kölelikten daha beter durumdayız. Kölenin sahibi hiç degilse köşesinin yemeğini veriyor. Milletin karnı aç aç
TERAPİ: Yeni psikologlar daha başarılılar özellikle Emdr terapi sonuç veriyor
Haberler››3. Sayfa››Bunalımda olduğu öne sürülen kişi, kendisini iple tavana asarak intihar etti - Haberler