22.05.2018 09:44

Evlendikten Sonra Tesettüre Giren Janet Jackson, Boşandıktan Sonra Mini Elbiseyle Sahneye Çıktı

Evlendikten Sonra Tesettüre Giren Janet Jackson, Boşandıktan Sonra Mini Elbiseyle Sahneye Çıktı

Katarlı iş adamı ile evlendikten sonra tesettüre girerek müzik hayatına 10 yıl ara veren Janet Jackson, boşandıktan sonra cesur kıyafetiyle sahnelere geri döndü.

Efsane şarkıcı Michael Jackson'un kardeşi Janet Jackson, Katarlı milyarder iş adamı Wissam el Mana ile evlendikten sonra bir çocuk doğurup müzik kariyerine 10 yıl ara vermişti.

10 YIL SONRA SAHNEYE ÇIKTI

Sözcü'den Hale Ceylan Barlas'ın haberine göre, 1990'ların efsane şarkıcısı Janet Jackson, uzun bir aradan sonra ilk kez Billboard Ödülleri'nde canlı performans sergiledi.

TESETTÜRE GİRMİŞTİ

Tesettüre girdiği dönemlerde kameralardan uzak bir hayat süren Janet Jackson'ın boşandıktan sonra müziğe dönmesi, hayranları tarafından coşkuyla karşılandı. Billboard ödüllerinde sahneye çıkan ve cesur kıyafetiyle beğeni toplayan Jackson, muhteşem şovuyla göz kamaştırdı.

DOĞUM SONRASI KİLOLARINDAN KURTULDU

Altın rengi oversize bluzu, yine aynı renklerde uzun çizmeleri, file çorabı ve tepeden topladığı saçlarıyla eski formuna kavuşan Janet Jackson'ın stili haliyle sosyal medyanın da gündemindeydi. Doğum kilolarından kurtulduğu görülen 52 yaşındaki ABD'li şarkıcı için pek çok yorum yapıldı. Kıyafetiyle tesettürlü halini kıyaslayanların sayısı bir hayli fazlaydı.

ÖDÜL ALAN İLK SİYAHİ KADIN OLDU

Janet Jackson, Billboard gecesinde ayrıca Icon Ödülü'ne de layık görüldü. Bu ödüle daha önce Cher, Celine Dion, Prince, Jennifer Lopez, Tina Turner ve Madonna gibi efsane isimler de layık görülmüştü ve Jackson bu ödülü alan ilk siyahi kadın oldu.

Sözcü, Michael Jackson, Janet Jackson, Magazin

YORUMLAR