19 Mart 2017, 11:57

Evlilik Programlarına Son Veren Esra Erol, Oyunculuğa Göz Kırptı

Esra Erol, katıldığı bir programda kariyer planlarıyla ilgili itiraflarda bulunurken, oyunculuğa adım atacağının sinyallerini verdi.

Evlilik programları üzerine yapılan tartışmalara dayanamayan  Esra Erol, son programında gözyaşları içerisinde açıklamalar yapmış, dikkatleri üzerine çekmişti. 10 senedir yaptığı işin son bulacak olmasıyla,  Esra Erol'un yeni durağı merakla beklenir oldu. Erol, katıldığı bir programda kariyer planlarını açıkladı.

"İÇİMDE BÜYÜK BİR İSTEK VAR"

Esra Erol,  Danilo Zanna'nın  Youtube'da sunuculuğunu yaptığı programın konuğu oldu.  Danilo'nun "Seni bir filmde görmek isterim" cümlesi üzerine heyecanını ve mutluluğunu gizleyemeyen  Esra Erol "Şimdiye kadar gelen tekliflere hep 'hayır' diyordum. Ama şu anda içimde büyük bir istek var. Tabii ki yapabilir miyim, öyle bir yeteneğim var mı bilmiyorum" dedi.


OYUNCU ARKADAŞINA SİTEM ETTİ

Yakın arkadaşım dediği  Gupse Özay'a seslenen Erol "İnsanın en yakın arkadaşı hem senarist olacak, hem yazar olacak, hem film çekecek , hem de rol vermeyecek. Bu nasıl şey!" cümlesiyle yakın arkadaşına espri dolu bir mesaj gönderdi.

19 Mart 2017 Pazar 11:57YORUMLAR